Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki szivarozott már! Milyen...

Aki szivarozott már! Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Olyan mintha cigiznél?
2012. okt. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

Más íze van és a szivart ezért is nem szokták letüdőzni.

2012. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diarmand ***** válasza:

A szivart azért nem tüdőzik le, mert az színtiszta dohány, még a karosszéria is dohánylevél. Szívj csak le egy szivarkát (a kisebb) tüdőre mint a cigit, végig. A hatás garantált :)

Az íze miatt szívják. Én kipróbáltam egy szivarkát vagy 12 percig szívogattam, de nem jött be. Erős, csípős és sz@r íze van szvsz.

2012. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csaj vagyok, nem hiszem hogy egy lánynak olyan jól állna :D Nagyon hasonlítana szerintem valami másra :D

Mennyibe kerül amúgy egy darab szivar?

2012. okt. 21. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csaj vagyok és kipróbáltam már :D Cigizek és mivel a szivart tényleg nem kell letüdőzni, így elég érdekesre sikeredett, nem tudtam nem letüdőzni :) , így egy idő után köhögés tört rám és kicsit be is szédültem. Az árát nem tudom sajnos, de szerintem nagyon változó lehet pár száz forinttól egészen a csillagos ég a határ.
2012. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!