Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Menyibe kerül egy nem túl...

Menyibe kerül egy nem túl drága elektromos cigi?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt ne vegyél mert hamar tönkre megy
2012. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2600 ft e-health.De azt a kínai sz@rt nem ajánlom.
2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a minimális, ami jó is.

[link]

A lényeg, hogy ez nem cigi méretű, hanem vastagabb, olyan mint egy szivar. De ez kell ahhoz, hogy az akkumulátor sokáig bírja. Kapható kicsit többért nem 650-es, hanem 900-as, 1100-as, sőt 1300-as akkumulátorral is, ezek egyre hosszabbak.

A V3 megjelölés nagyon fontos, ezek szétszedhetőek és cserélni lehet benne a fogyóeszköznek számító porlasztót. A korábbi, pl. V2 jelű patronoknál az egész patron mehetett a kukába.

Ez két komplett cigi, amíg az egyiket töltöd, ott a másik.

Folyadékot olyat veszel bele, amilyet csak akarsz.

Lehet kapni olyan szettet is, ami ugyanez, de csak egy cigi van benne, 6000 körül, de ha lemerül, akkor 2 óra, mire feltölt az aksi! Ahhoz viszont vehetsz egy másik akkut külön, mondjuk egy nagyobb teljesítményűt.

2012. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nofret válasza:

Szia.Minden képpen a leges legolcsóbbat vedd meg.Én annak idején a nagy leszokós korszakomban 18000 ért vettem egy über-hyper-szuper klasszat,azt hiszem utána nem sokkal dobták piacra ezt a gagyibb,nem annyira drágát..


Egy viszont biztos,nem tudom mi a célod vele,de a cigarettát nem fogja helyettesíteni.


A cigarettázó élvezetből cigizik,szereti az illatát,az ízét,főleg kv mellé...stb,sőt én még a füstjét is szeretem,habár nem gyujtottam rá már 7 hónapja.

Persze nem azért mert az elektromos cigit szívtam:D

Saját magamtól döntöttem így,nagyon nehéz,még néha most is,de már kibírom..Szóval,nem tudom,csak helyettesíteni szeretnéd a cigit vele,akkor mindenképp a legolcsóbbat vedd meg.Kár ilyenekre sok pénzt költened..És ne hallgass ebben a soha nem dohányzókra,mert azok csak okoskodnak,és beszélnek egy dohányosnak arról,amiről f...juk sincsen.

Tehát a válasz:2000-a csillagos ég az ár.

2012. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat leszokás céljábol kéne az e-cigi mert amikor megkivánom akkor csak pár sluk (szívás)kell aztán már nem kell több esetleg ennek fügvényében még válasz?
2012. szept. 23. 14:23
 6/8 bergerleslie válasza:

Üdv !

Nekem van eladó, új elektromos cigicsomagom, az összes kellékkel és patronokkal. A nejemnek vettem tartalékba, de már nem kell neki. Ha gondolod átadom 2 e Ft+ posta.


Üdv. 30/2354797.

2012. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jászberényben már lehet kapni 1800 ft.-ért is!!!
2012. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!