Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan legyen finom és nagy...

Hogyan legyen finom és nagy füstű a vizipipa?

Figyelt kérdés

egy 97-cm-es pipát szeretnénk ugy megtömni hogy jó legyen az ize és nagy legyen a füstje.


A nagy füst álltalában bejön viszont nagyon kapar...

Leirnátok ti hogyan szoktátok megtömni?

vagy a szénnel lehet a baj...? vagy mivel ?


2012. szept. 18. 19:12
 1/5 fünof ***** válasza:

vizipipa kapar?? lehet h nem vp dohányt teszel bele?

én amikor először vp-ztem előtte nem cigiztem, de egyáltalán nem kapart nekem.. ha nagy füstöt akarsz ne tömd túl hogy tudjon áramlani a levegő benne..

2012. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet a szénnel van a baj,öngyulladósat használsz? Ajánlom a kókusz szenet kicsit időigényesebb begyujtani,de semmi szén íz nincs és tovább is ég.
2012. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom!
2012. nov. 3. 18:57
 4/5 anonim válasza:
Na szóval ha alufóliát használsz akkor csak annyi lyukat tegyél rá hogy a szén mindet lefedje. A dohányt lazán tömd. öngyulladós szenet addig NE tedd rá amíg nem égett le róla az összes öngy. anyag.(amíg szikrázik a szén ne tedd rá), mert az elb*szhatja az ízét.
2013. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 15. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!