Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Támogatnál egy ilyen dohányzás...

Támogatnál egy ilyen dohányzás elleni törvényt?

Figyelt kérdés
A lényeg a következő: a cigarettákban lévő káros anyagoknak ne meghatározott maximum, hanem meghatározott minimum értéke legyen. És legyen a létező leggyengyébb cigi a törvény szerint olyan erős, mint a mostani legerősebb, annál már csak durvábbak lehessenek. Így aki nem bírja, kénytelen lesz leszokni, aki meg átszokik... legalább kevesebb ideig rontja majd a levegőt :) Te mit szólsz hozzá?
2009. júl. 22. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

A legerősebb cigiket szívtam eddig is, ha ez után változtatnak, engem nem befolyásol.


Egyébként dohányosként azt gondolom, hogy nem sokan szoknának le, előbb-utóbb elvonási tüneteik lennének és kiötölnék, hogy inkább szívnak erősebbet. Az elején húzósnak éreznék, de aztán megszoknák. Valahogy elve rászoktak a cigire, az a kezdet is köhögős volt talán...

2009. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább aki dohányzik tilos legyen közterületen dohányozni pl.:parkokban játszótéren buszmegálóban

és jókora bírság aki ezeknek nem tesz eleget

2009. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vag legalább egy büntető törvény a cigidobálásból lenézek a földre budapesten és mitlátok? cigi cigi rágó egy kis járda? nem csak elszíneződött rágó
2009. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
amúőgy mit lázadoztok? a dohányzó ember is ugyanolyan ember, mint a nem dohányzó ember. és senkit nemlehet büntetni azért, mert dohányzik. úgyhogy akármivel is próbálkoztok, soha nemfogtok sikerrel járni. ha nemteccik h vki dohányzik a buszmegállóban, tessék arrébbmenni. elvégre neked nemteccik, akkor menjél el. ez ígyműködik. szokj hozzá.
2009. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, tehát semmi érdek nem fűz ahhoz, hogy a dohányosk mellé álljak. De szerintem már túlzás, hogy mennyire üldözik őket. Had döntse már el mindenki maga, hogy mit csinál. És jöhetnek most sokan, hogy jaj, de az én egészségem is tönkre teszik bla bla, de most őszintén tényleg a dohányzás a legkárosabb ebben az országban? Miért nem hőbörögtök pl az autósoknak, hogy a városban pattanjanak biciklire, és óvják az egészségeteket. Lehet, hogy mert a nagy dohányellenesek többsége a kis kocsija nélkül mozdulni sem tud?
2009. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
DOhányozzanak nyugodtan, de otthon! Nekem elegem van abból hogy sétálok az utcán és az arcomba füstöl, meg h a járda, televan cigicsikkel! legyünk már kicsit igényesebbek! Igenis büntetném, ha valaki eldob egy csikket. A kérdéshez kapcsolód va támogatnék, de nem ilyet.
2009. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Verjük meg a cigi elleneseket! XD

de most komolyan? Aki cigizik pl.: én az figyel arra, hogy a hamu a földre menjen, és ne a levegőbe, és nem az a legfőbb szórakozásom, hogy a 2 hónapos anyámasszony katonája bébire pöfögöm a füstöt. Tessék kimenni a főútra, a gyári negyedbe és kapnak olyan szennyezést mint a csuda. Mondok valamit nemrég a buszmegállóban vártam a barátommal. Fogtuk egymás kezét. (nem cigiztünk, nem nyaltuk, faltuk egymást) Jön a 60 éves nénike, a 10 éves unokájával és ránk szól, hogy ne legyünk már ilyen gusztustalanok! Mivel? Még csak nem is csókolóztunk, semmi ilyen. Még puszi se, egy kéz a kézben. Nah erről az országról is meg van a véleményem. Jah és ha olyan patyolat lenne a város, akkor az egészségünk, védekezőképességünkkel mi lenne ebben a túlzottan tisztított, makulátlan, erkölcsös világban??? Meghalna mindenki, mert nem bírna megélni. Mert hozzá van szokva a saját komfortjához. Nem buborékban élünk, közösségben. Akk az jön, hogy a dohányosok is. Valószínűleg nem szándékosan a másik arcába megy a füst. Véletlenül a szél miatt. Környezetvédőknek: hallottak olyat, hogy dohányos embernek kertje van, fái, füve, meg virága. Nah az a vacak növény mit csinál a nem dohányzó, pöfögő autójuk után is tisztítja a levegőt. Vagy esetleg olyan nincs amikor a dohányos a házából elviszi a szelektív kukákig a papírt, meg a sörös üveget, és a kólás palackot? Jéé a dohányosok is tehetnek valamit a környezetért. És van egy pár aki tesz is. És hány dohányos szülő gyűjti a papírt a gyerekkel a sulis papírgyűjtésig? Egy pár... nah ennyi. A törvényekkel ki vagyunk. + látszik, hogy az ország hova jut a törvényekkel. Na mindegy.

2009. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
te egy fax vagy...
2009. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én nekem annyi bajom van a cigisekkel, hogy ha pl. buszmegálló zsúfolva van emberekkel kismillióan cigiznek én meg kerülgetem az embereket hogy ne égesse ki a ruhámat a cigi. Meg persze az eldobált cigicsikkek...(rágók, hirdetések és még kismillió minden.)
2010. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!