Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van a dohányzás hirtelen...

Van a dohányzás hirtelen abbahagyásának valamilyen drasztikus mellékhatása?

Figyelt kérdés
2006. okt. 30. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezeket a mellékhatásokat nevezzük elvonási tüneteknek. Vérnyomás-ingadozás, szédülés, álmatlanság.
2007. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen hagytam abba a dohányzást,úgy,hogy többet nem gyújtottam rá. Saját akaraterőmből, tabletta vagy tapasz nélkül. Drasztikus mellékhatásról én nem tudok beszélni, talán annyi, hogy kicsit idegesebb voltam az első napokban, de szép lassan, ahogy nőtt a cigarettamentes napok száma, elmult. Ennek már 5 éve.
2007. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor sikerült leszoknom 4 hónapra , székrekedést tapasztaltam mellékhatásként..
2007. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tade ***** válasza:
98%
szia. En egyik naprol maskra letettem a cigit....es ennek mar 4 eve....de semmit nem tapasztaltam.... söt nem is hiztam el...talan annyi, hogy jobban erzed az illatokat, az izeket :DD es ez nem vicc!
2007. dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
amikor 9 napig nem cigiztem akkor az 5. napon alvászavaraim voltak és pár napig fájt a fejem.most megint leszokóban vagyo,most vagyok megint 9 napnál
2008. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
6 évig elszívtam napi 1 doboz cigit, majd egyik napról a másikra abbahagytam! Mellékhatásként jobb közérzet, több íz és több illat + 2x annyi energia jelentkezett! Aki fél a ezektől a mellékhatásoktól az dohányozzon tovább!
2008. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egésségesebb leszel és kitisztul a szervezeted
2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!