Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell vízipipát tömni?

Hogy kell vízipipát tömni?

Figyelt kérdés

Haverom kapott pipát, de kezdő. (most kapta) én életemben 2szer szívtam, holnap szívunk majd. Ha haverom nem fogja tudni, szeretnék neki segíteni.


Valaki leírná lépésről lépésre hogy kell?


2012. jún. 25. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ha kezdő vagy akkor fogj meg 1 nagy alufóliát 2szer hajtsd félbe előtte tegyél dohányt úgy a kerámiába h később ne érjen az alufóliához. szorosan tedd rá az alufóliát és tegyél rá lyukakat vigyázz h ne túl sokat
2012. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja aztán gyújtsd meg a szenet és tedd rá és néha kapard le a hamut

előző vótam

2012. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megtoltod vizzel az aljat radugod a tetejet arra rarakod a keramiat annyi dohanyt raksz bele h maximum egyszintbe legyen a keramia szelevel rarakod az alufoliat (ha van ilyen aluminium cucc hozza akk azt) az alufolian pici lyukakat csinalsz.(a csipesz mellet kellene h legyen egy rovid palca ha van azzal ha nincs akk tollbetet v vmi hasonlo) aztan begyujtod a szen aljat rarakod es kb ennyi
2012. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!