Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rákos lehetek, ha fáj egy...

Rákos lehetek, ha fáj egy kicsit a jobb oldalon a torkom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,2napja vettem észre, hogy kicsit fáj a jobb oldalon a torkom, olyan, mintha gombóc lenne benne, van amikor nem is érzem, de van amikor igen. Lehetséges, hogy valamilyen rákos betegségem lenne? 1éve hónaponta pár szálat szívok, de nem nagyon tüdőzöm le, lehetséges, hogy ez az oka, vagy egyátalán nem is rák? A segítséget nagyon megköszönném!
2012. jún. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen Lehet



Amúgy nem de remélem egy kicsit össze szorult a torkod.

Most kell letenni.

2012. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg a jobb oldali mandulád a ludas...

de gondolj bele, ha már most így parázol a ráktól mi lesz veled 10 év kemény bagózás után mikor minden reggel arra ébredsz, hogy lángol a mellkasod és iszonyat mennyiségű váladékot hörögsz fel...

2012. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi havi pár száltól nemvagy rákos de ink nézz el az orvoshoz mert a torokgyulladás sokkal valószínűbb :D
2012. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) voltam orvosnál,és vírusos volt a torkom,már semmit sem érzek:)
2012. júl. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!