Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet kapni ilyen Marlboro...

Lehet kapni ilyen Marlboro cigarettát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Marlboro Blue Frost (amiben a mentol szál van)

Marlboro Blue Ice (a golyós)


Eddig 2 helyen néztem, de nem volt egyik sem. /Esetleg árat is mondhat, aki tud/ Köszönöm!



2012. máj. 30. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
frostot lehet az biztos, azt mindig latom, egyszer vetteni is, de inkabb maradok a dunhill patintosnal. a ice-t nemtudom, nmeis ismerem
2012. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja és 740-ert vettem olyan egy honapja
2012. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor a Frost-ot megnézem más helyen.

Dunhill Switch cigit szoktam venni, a pattintósat. Csak gondoltam, kipróbálom ezt is. :) Az Ice is pattintós elvileg.

2012. máj. 30. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

a cigi nagyon drága!!!

Mondok neked valamit de ne mond el senkinek: A DOHÁNYZÁS HALÁLT OKOZHAT!!


(a válasz 100%-ban helyes!)

2012. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem a helyességét kell pontozni, hanem a hasznosságát te IQ bajnok! (látszik hogy csak 53%os vagy....)


Kérdező: ne haragudj az Offolásért, nem bírtam ki...

2012. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, és nyilván egyből 53%ra ugrottál. :-) Gondolom még a GYIK is előre látta a válaszaid hasznosságát és megelőlegezte neked ezt a jó kis százalékot. :-))
2012. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2012. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Mostmár csak 45%-os vagyok, de tudod mért-azért hogy ne legyek 100%-os... Mivel könnyebb helyes választ adni, mint rosszat!! :D


(Ne adjatok zöld pacsit)

2012. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

heranaus


1: Nem azt fogom pontozni, hogy helyes-e a válaszod, hanem, hogy mennyire volt számomra hasznos. (Jelen esetben semennyire sem)


2: Te biztos egészségesen élsz 100%-ban. Gondolom maszkban járkálsz az utcán, mert azt a sajnálatos hírt kell közölnöm, hogy egy forgalmasabb úton is sok sz@r rakódik le a tüdődben (feltéve, ha veszel levegőt, de gondolom szoktál...)


3: Nem értem mit keresel a dohányzás témakörben... Itt terjeszted az igét?

2012. jún. 3. 13:57
 10/11 A kérdező kommentje:

"Kérdező: ne haragudj az Offolásért, nem bírtam ki..."



Én sem bírtam volna...Imádom, mikor valaki valamilyen teljesen más választ tud adni, mint amit kérdeztem.

2012. jún. 3. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!