Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Régebben vettem egy E-cigit...

Régebben vettem egy E-cigit és jó párszor köhögtem és olyan mint ha a tüdőm fájna, de a hátamnál. Ez ac e-cigi miatt van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

"mint ha a tüdőm fájna, de a hátamnál"

A tüdő az ott szokott fájni.


Nem valószínű, hogy az e-cigi miatt van, inkább valami enyhe tüdőgyulladás.

2012. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közben még pipázol? Mert azt nem írtad. De ha nem szívsz semmit, akkor nem a régebbi e-cigi miatt fáj. Kizárt. Meg a hátfájás sem egyenlő a tüdőfájással. Lehet rossz tartás, izombecsípődés is. Esetleg mérges gáz. Mert azt sem írtad. Csak a régi e-cigit írtad. Hogy régen szívtad. És most fáj.
2012. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, offolok, majd egyszer kitiltanak, de.

Minek szívod azt a szart, mikor azt sem tudod, hogy mit szívsz? És ha cián van a patronban??


Mellesleg köhöghetsz tőle. A tüdőd nem fáj, mert nincs benne érző ideg. A rekeszizmod, meg a gerinc melletti izmaid fájnak. De nem valószínű, hogy attól.

2012. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor biztos nem az váltotta ki a fájást. Csak azért gondoltam, mert akkor fáj, ha levegőt veszek.
2012. máj. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!