Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan dohányzó,...

Van itt olyan dohányzó, akinek az édesanyja régen megtiltotta, hogy majd dohányozzon?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan itt, akinek az édesanyja még tini korában megtiltotta, hogy majd ha felnőtt lesz, akkor dohányozzon, de most mégis dohányzik. Nekem is azt mondja, hogy majd ha felnövök akkor ugye nem fogok dohányozni. De mi lesz, ha igen? Szóval tudom, hogy ez az én választásom, hogy a dohányzással tönkreteszem-e a szervezetem, de mi van, ha úgy döntök, hogy cigizni fogok. Írnátok ilyen helyzetekről tapasztalatokat? Köszönöm :)

16/L


2012. ápr. 14. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz dohányozni, max nagyon ritkán gyújtanál rá, egyre drágább lesz.
2012. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sose tiltották, volt annyi eszem magamtól is, hogy elkerüljem. Én, ha lesz fiam, azt fogom csinálni, hogy veszek egy doboz cigit, és amikor abban a korban lesz, azt mondom neki, hogy akkor most előttem szívjon bele, próbálja ki nyugodtan az engedélyemmel és nézze meg, van-e valami élvezetes benne. Nem hinném, hogy utána majd úgy dönt, hogy rászokik.
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tiltották, hanem példát mutattak.

Sose próbáltam ki, és nem is vágyom rá, mert annyira büdösnek találom.

2012. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anyukám a nagy dohányos, igaz, sohasem tiltotta, de én az életben nem fogok rágyújtani egy cigire sem.
2012. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt hiába tiltják, függ a környezettől és a baráti körtől is. Nem nagyon érdemes rászokni saját tapasztalat, leszokni nagyon nehéz.Az ára meg egyre magasabb. Legjobb rá sem gyújtani akkor nem fog hiányozni. Én az első cigimnél majdnem megfulladtam, azóta sem tudok leszokni. Egyszer egy félévre sikerült de az első komolyabb stresszhelyzet után hozzányúltam. Annak jó aki sosem gyújtott rá. Jobban teszed ha nem próbálod ki.
2012. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Hány éves vagy?

Mióta dohányzol? Egy nap mennyit szívsz el és milyen fajtát?

2012. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek megtiltotta az anyja... már nem azért, de van olyan szülő, aki biztat erre, vagy pozitívnak állítja be?:D
2012. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!