Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa kerámia tömítésre...

Vízipipa kerámia tömítésre megoldás?

Figyelt kérdés
A gyári tömítőgumi kezdi megadni magát sajna, mert ahogy felmelegszik lenyomja magáról a kerámiát, és ott szelel a pipa. Láttam, hogy lehet kapni olcsón tömítést hozzá vettem is, de nem jó. Tudom kétféle van, a jó fajtát vettem, de az enyém valamivel vastagabb anyagból lehetett, mert ez erre elég könnyen rámegy a kerámia, és ahogy befogom felül a kezemmel, akkor is simán jön a levegő. A gyárinál ilyen nem volt. De mivel nem árulnak más méretet mit tudok tenni?

2012. márc. 26. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mind1 tömítésre vannak utángyártottak.Biztos van más méret is max nem abban a boltban ez esetben menj máshova vagy neten rendelj.Én 2-t is kiégettem elvittem boltba hogy ekkora kellet adtak egyet. Kicsit nagy volt de elment de ez is kiégett kicsit :) Következőleg vettem még1-et csak kisebb méretben mér nehezebben ment rá de tökéletes volt


Netes rendelést meg úgy tod megoldani hogy megnézed hány cm átmérője tömítésnek és az alapján keresel neten

2012. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megnézem akkor máshol is, csak az a baj, hogy nem tudom van-e a környéken másik bolt, netről meg nem nagyon érné meg 50Ft-os tömítésért fizetni a postaköltséget, ráadásul úgy, hogy lehet ugyanolyan rossz lesz...
2012. márc. 29. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél mellé mást is és akkor úgy megéri.Pl szénre gondolok itt vagy valami az úgy is mindig kell.Veszel kicsit nagyobb mennyiségben nem romlik meg se semmi és veszel mellé tömítést ...
2012. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na találtam egy boltban, olyat amilyen kellett. Így nem kellett neten rendelnem, de azért köszi!
2012. ápr. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!