Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet érezni a szagot?

Lehet érezni a szagot?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy: nekem kb 10-15perc mire beérek suliba és hogyha közbe elszívok 1 szál cigit azt a suliban lehet érezni? és hogyha 6óra mulva megint hazasétálok 10,15perc alatt azt otthon lehet érezni?
2012. febr. 25. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet érezni, elég büdös lesz tőle az ember keze. Még rágóval sem nagyon lehet kompenzálni, mivel utána is lehet érezni.
2012. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Simán. Egy nemdohányos akár még órákkal később is kiszagolja.
2012. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
ruhádnak is olyan szaga lesz
2012. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha beértél illetve, haza értél és egyböl elmész arcot, kezet és fogat mosni akkor annyira nem para,

nekem volt egy barátom aki nem dohányzott én meg sajnos igen, ez mindig be vállt, mondjuk vicces volt minden cigi után mégegyszer annyir idöt a mosdóban tölteni, de nem para

ha meg egyéb helyzetek adódnak, mindig tarst magadnál alkoholos kézfertötlenitöt meg rágót azok is tompitják

2012. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Suliban még közbe eszek 2 szendvicset és ebédelek is ott meg iszok fél liter üditőt tehát szerintem igymár nem olyan gáz, és a szabad levegőn utközben beveszi az egész ruhám?mer ha csak a kabát az nem baj.
2012. febr. 25. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
3 óra elteltével lenne egy kis esélyed de 15 perc....
2012. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó a suliba nem baj ha olyan a szagom, hazafele meg már nem dohányzok. Ja és köszi hogy mindenki normálisan válaszolt! :)
2012. febr. 25. 21:54
 8/13 anonim ***** válasza:

nemdohányzó kiszagolja úgy is, hogyha szabad levegőn szívtál csak egy szálat.

de ha csak suliba menet szívsz egyet, ott nem számít, hazafele meg nem szívsz, akkor nem hiszem h megéreznék otthon azt az egy, reggeli szálat.

2012. febr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kár ilyen kérdéseket föltenni. Egy nemdohányzó akármikor kiszúrja a bagószagot. Pláne, mivel mindened cigiszagú lesz és az ugyebár büdi. :)
2012. febr. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tényleg emberfüggő. Az én környezetemben soha senki nem dohányzott, én pl. egyszerre megérzem. Hiába a kéz-és a fogmosás, sajnos eléggé beissza nemcsak a ruha, hanem a bőr, a haj és a nyálkahártya is. Nyilván, tompítani lehet, de ha pl. barátnőd antidohányos, szóvá fogja tenni, hogy még kétszer moss fogat, mielőtt puszit adsz :)
2012. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!