Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok nekem olyan sztárok...

Mondanátok nekem olyan sztárokat esetleg sportolókat ill. híres személyeket akik dohányoznak?

Figyelt kérdés

Ha képet is tudtok linkelni amin dohányoznak azt nagyon megköszönném.:DD

Hasznos válaszolóknak megy a zöld kéz. (Y)


2012. jan. 10. 16:22
 1/5 anonim válasza:
30%

Pl: valovilagba aki volt: Eva, Beci... stb

Kepet nem tudok...

De lehet hogy van aki nem cigizik es drogozik... Majdnem ugyanaz...:P

2012. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Első, te hírességnek tekinted a valóvilágos lecsúszott hulladékokat?:D(nem akartam bunkó lenni)
2012. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Al Pacino, Brad Pitt, Ashlee Simpson, Jessica Alba, Julia Roberts, Naomi Campbell, Paris Hilton, Amy Winehouse, Avril Lavenge, Britney Spears, Colin Farrell, Jennifer Lopez, Kate Moss, Lindsay Lohan, Orlando Bloom, Angelina Jolie, Ben Affleck, Cameron Diaz, Daniel Radcliffe, Frank Sinatra, Jennifer Aniston, Johnny Depp, Kevin Federline, Matt Damon, Brad Pitt, Miley Cyrus, Pink, Robert Pattinson


Ha Google- ba beírod a nevüket + " smoke " akkor egyből kiadja a képet, amelyiknél van kép.

2012. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek..

De még jöhetnek válaszok ha valaki tud még valakit.

2012. jan. 10. 20:01
 5/5 anonim válasza:
majdnem az összes modell mert gátolja a hízást
2012. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!