Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipában fű? Létezik?

Vizipipában fű? Létezik?

Figyelt kérdés

sziasztok. nempont ugyértettem a kérdést,ahogykiirtam csak nemtudtam jobban megfogalmazni:D

szoval azlenne a kérdésem, hogy van a vizipipa dohányban valami olyasmi anyag vagy nemtudommi amitől az ember kicsit bekattan egykis időre?

aztvettem észre mostanában (mostanában nagyon gyakran vpzek)hogy pár szivás után, finoman szédülök,kiterülök mint egy béka,és alig tudok moccanni:D szinte kikapcsolja az agyam,aztsem tudom mit dumálok csakugy dudolgatok emg jönnek ki az értelmetlen szavak a számon,kb mint aki bevan tépve.:D ez mitől lehet?



2011. dec. 28. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha legális helyen vásároltál dohányt, nem lehetséges, hogy kábítóhatású szer legyen belekeverve.
2011. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze hogy legális helyen. rendes hétkznapi dohi. nem ugy értettem hogy belekevernek,hanem hogy alapból van benne valami. nempont fű meg ilyenek. leht hogy amugy ártalmatlan csak valami ami kábitó hatású kicsit
2011. dec. 28. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
amiről te beszélsz azt oxigénhiányos állapotnak hívják...
2011. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen? mitől és miért??
2011. dec. 28. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert túl sok füstöt szívsz be és kevés oxigént? Ez már szinte minden vp-s megtapasztalta. Csak neked újdonság...
2011. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát tapasztalni énis tapasztaltam.. leis irtam feljebb a tapasztalatomat. csak éppen nemtudtam hogy minek a következménye
2011. dec. 29. 01:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes egy-egy beszívás után min. 10 másodpercig nagyokat lélegezni, és akkor nem sorvad el az agyad az állandó oxigénhiánytól, amit okozol magadnak. Ha szédülsz, az nem jó.
2011. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezt "szaknyelven" a vízipipások BOOOMM-nak hívják minél márkásabb és jobb a dohány annál nagyobb a BOOOMM :) nézz körbe a fórumokon
2012. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!