Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Narancssárga vagy világoszöld...

Narancssárga vagy világoszöld PALL MALL?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok?

Csak néha dohányzom. Csak buli alkalmával. 19/L


2011. dec. 8. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ hogy mentolosat akarsz-e vagy sem.
2011. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért kell mindenképpen Pall Mall-nak lennie? Az a legalja. A narancssárga pláne. Ha csak bulikon dohányzol akkor megengedhetnéd magadnak hogy minőségi cigit vegyél.


A kérdésed meg értelmezhetetlen mert az egyik cigi mentolos, a másik meg nem. Mégis mi alapján válasszunk neked? De tudod mit? Világoszöld!

2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is csak ritkán gyújtok rá,de ezt is abbahagyom a vizsgaidőszak után mert nem összeegyeztethető a testépítéssel. Viszont ha már rágyújtasz akkor tényleg ne az igénytelen cigit vedd. A fekete marlboro touch közepesen gyenge de már jónak mondható cigi,a fekete dunhill már erősebb de szintén jó.Mentolosban a zold more ami nem rossz. A pall mall,szofi,szimfónia,viceroy meg hasonló vackok viszont inkább az alsó kategória függetlenül az árától.
2011. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De a tapasztalataim alapján a PALL MALLnak van a legkisebb utószaga. A narancssárgát szinte nem is érezni.
2011. dec. 8. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez így már más kérdés...ahogy én észrevettem minél gyengébb cigit szívsz annál kevésbé érezni hogy dohányoztál,de ha figyelsz arra hogy hogy tartod a cigit(a parázs felfelé nézzen,a ruhádtól lehetőleg eltartva) akkor nem leszel füstszagú.Egy buliban persze nehéz erre figyelni de a hétköznapokban működik.(a párom nem tudja hogy dohányzom,pedig együtt lakunk és amikor kiviszem sétáltatni a kutyát akkor is elszívok néha 1 szállal^^)
2011. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Kék multi. de te tiipikus divat cigis vagy.
2011. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viceroynak sincs utószaga, divatból meg nem kell cigizni. Bulikban nem leszel tőle menőbb, sőt sok csajnak nem fogsz kelleni ezért.
2011. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16:42-esnek

lány vagyok!

2011. dec. 9. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor a narancs pallmallt ajánlom. pont azért, mert alkalmi vagy, ha tényleg nem szoktál hozzá és néha akarsz rágyújtani egy buliban, gondolom nem akarsz köhögni mint állat vagy épphogycsak a végét szívogatni. a narancs pallmall meg pont erre való szerintem :D a zöldet meg szerintem hanyagold, gagyi és utálom a mentolos cigit xP
2011. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben inkább cigarettát szívnék, nem ilyen mocskot... piros marlboro, fekete esetleg kék dunhill, főleg mert akalmi dohányos vagy
2011. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!