Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet ez? Drogszárítás...

Mi lehet ez? Drogszárítás vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Egy nagy fekete sátor szerűség, benne egy nagy cső és olyan mindegy légelszívó. Ilyenbe szoktak szárítani drogot vagy valamit, de nagyon gyanús-.
2011. nov. 2. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mi? Hol van? Fényképezd le, a szomszédodnál van egyébként, vagy hol? Mert sose lehet tudni.
2011. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menny be, nézd meg, ha csak kiabál a bácsi, hogy "kapják el lopja a paradicsomot a büdös kölke" akkor semmi para. Viszont ha leütnek/lelőnek akkor szerintem mindenki tudni fogja a választ, ezért ha gyanús akkor inkább hívd oda a sündisznókat, bár én ezt sem tenném, ő dolga, hogy milyen módon keresi a pénzét. Szerintem a legbiztonságosabb az, ha úgy teszel mintha észre sem vetted volna.
2011. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jól mondja. Semmi közöd hozzá hogyan keresi a pénzét, ennyit meg nem ér meg az életed.
2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérd el a részedet belőle :D
2012. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!