Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A spangli leépít? Mondjuk ha...

A spangli leépít? Mondjuk ha hetente 1x csinálom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
te már rég le vagy épülve
2011. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen elöbb utobb leépit.tökmindegy hogy heti hányszor, a renszeresség a lényeg.és elöbb utobb majd többet is fogsz akarni ez nem ugy megy hogy csak heti egy.... a cigi is ugy indul aztán már napi két doboznál tartasz. probáld csak ki és tedd tönkre az életed.
2011. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

"te már rég le vagy épülve"



XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXD

2011. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

leépíti az egódat.

azok az ismerőseim, akik régóta, napi rendszerességgel tépnek vidámabbak, kiegyensúlyozottabbak, munkájuk megbízhatóbb és többet túlóráznak másoknál, szó nélkül. Általában az akadályok nem teher nekik, hanem kihívás. Érdekesebb gondolatik vannak, jobb beszélgetőpartnerek. Mindenkihez pozitívan állnak, nincsenek előítéleteik.

2011. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az lehet hogy marha jo munkaerök,de hogy mivel nem érzi a terhelést ezért elöbb utobb a szervezete felmondja a szolgálatot egy jo kis infarktus következtében, mellesleg a fü az agysejteket pusztitja és lehet hogy most még baromi jol érzik magukat de majd középkorban törölgethetik a nyálát.... nem hiszem hogy megéri a kockázatot. de mindnekinek szive joga azt tenni amit akar. ha annyira hasznos lenne akkor legális lenne, döt! gyogyszer....
2011. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:
Az "öli az agysejteket" szöveg egy kamu jolly joker, amivel mindig jól be lehet fosatni a jónépet. 100 éve az alkoholról kezdték ezt terjeszteni (máig is sokan elhiszik) hogy ne igya már magát egészen halálra a nép (mert akkoriban épp azt tette), ma meg a füvet próbálják távol tartani vele a nyugati kultúrától. Nem azt mondom, hogy nem kéne, de attól még blöff:)
2011. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

figyeljetek én a következőt mondom:


aki használja használja.aki meg nem nem:D most felesleges vitatkozni,nem értem néha az embereket -.-

most attól mert szerintem a fű nem jó,nem azt jelenti h rossz ember vagyok / éppenséggel jó.


az ilyen kis vitaköcsögök miatt teljesen ki vagyok akadva:D

2011. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Phoney ***** válasza:
13:55: Első körben az szokott tiltott lenni, ami káros a társadalomra. A fű lehetne tökéletesen ártalmatlan is (leszámítva a füstöt), akkor sem nagyon legalizálnák, mert az alkoholisták mellett (nem helyett!) megjelennének az örökké betépett emberek is, akik ráadásul túl sok füstöt szívnak. Az alapelv pedig általában az, hogy nem kell +1 káros szenvedélyt beengedni, akkor sem, ha ártalmatlanabb pl. az alkoholnál.
2011. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

nem azt akartam mondani, hogy azért dolgoznak jól mert nem érzik a terhelést, dehogynem érzik, ugyanúgy mint mások. De megváltozik a hozzáállásuk. És azt sem állítom, hogy a fű miatt, de tény, hogy akik füvet szívnak mind ilyenek. (soha nem olvastam utána, de meggyőződésem, hogy tartósan lecsökkenti a MAO szintet.)

Hozzáteszem, akikre most gondoltam sportolnak, olvasnak gyereket nevelnek (többségük 30-40 közötti) és általában jobb egészségnek örvendenek, mint azok a kollégáik akik alkohollal és nikotinnal tompítják a stresszt.


lehet nem beengedni kéne egy új tudatmódosító szert, hanem a régieket egy kevésbé káros alternatívával leváltani.

2011. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

még mindig 9-es hozzászóló vagyok


annyit szeretnék hozzátenni még, kb fél éve olvastam egy tanulmányt a vezetés és alkohol/fű kapcsolatáról. A konklúzió szerint a koordinációs készség, egyensúlyérzék, memória egyaránt romlott a két szernél, az olkoholos befolyásoltság alatt álló nem tudott korlátairól (értsd még bevállalósabb volt, mint józanul), addig a füves óvatosabb lett: lassabban és megfontoltabban vezetett.

Ez nem tartozik ide, csak eszembe jutott.


És mielőtt bárki a fű dicsőítésével vádolna: erről szó sincs. A kérdésre válaszoltam csak: Értelmes (heti egy ilyen) szerhasználat mellett (mondjuk heti egy ilyen) nem épít le a spangli, hanem akár hasznos is lehet.

2011. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!