Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ízesítésű cigaretták...

Milyen ízesítésű cigaretták vannak?

Figyelt kérdés
de amit tényleg érezni,nem cs halványan.(lécci árakat is mondjatok)
2011. okt. 30. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A Djarumokból az ízesített mind ilyen, meg a mentolos Marlboro, valamint az új mentolos, a blue frost.
2011. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Djarumok tényleg nagyon jól ízesítettek, az ár az egyetlen hátrányuk (1550-) de egyszer egyszer nagyon megéri venni, a legjobb szerintem. Maréboro Blue Frost nem egy akkora szám szerintem, igaz hogy mentolos, de van egy kis utóíze, a sima zöld Marlbi szerintem sokkal jobb. Slim cigikből létezik vanilíás is.
2011. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vaníliás slim cigi engem is érdekelne. Egyébként meg az első vagyok. Én sosem szerettem a mentolos cigiket, max ha fáj a torkod akkor jó, de akkor nagyon.
2011. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az ami halvány izü nekem a Black volt a kedvenc izesitett cigim. az is kb 1500 ft ,vékony, full fekete és szegfüszeg izü,ráadásul a papir is izesitett és tök jo édes lesz a szád töle:))
2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vaníliás slim ciginek Merilyn volt a neve, sárgás doboza volt, és 600 forintba került, de 20 szálas volt. Egy időben mindenhol láttam, még a sarki zöldséges dohánypultján is, de szerintem még biztos létezik, bár mostanában nem látom. Párom ezt szívta, azóta leszokott. Meg kell nézni, biztos lehet még kapni.
2011. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!