Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért akar a haverom visszaszo...

Miért akar a haverom visszaszoktatni a cigire?

Figyelt kérdés
Nos van egy haverom aki minden nap itt van. Én ma a hatodik napja hogy nem cigizek és ma mikor cigizett mellettem, rendesen kinálta nekem a cigit. Mondta, hogy óóna gyújtsál rá stb, meg tartotta az orrom alá, hogy szívjak egy slukkot meg hasonlók.. Nemtudom miért teszi ezt. Én meg persze mikor ilyeneket csinál én még jobban kivánom, holott a hat nap sem volt éppen egyszerü.. S akkor még a haverom is rásegit..
2011. okt. 29. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A haverod egy ostoba b*rom. Hagy rá. Tarts ki a döntésed mellett, pár hónap múlva majd hívhatod futni, sportolni, és nyugodtan kinevetheted. Lehet ezzel az ő szemét is felnyitnád.
2011. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét, nem törődik a te akaratoddal, még jó hogy csak haver nem barát.....
2011. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát bizony azért inkább barát mind haver végülis 24 órából minimum 3 at mindig nálam tölt. Ja és azt mondta multkor én vagyok a legjobb barátja. xal érdekes
2011. okt. 29. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy le tudjon rántani Marlbival
2011. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, azt akarja, hogy újra vegyél és lehúzhasson! ;)
2011. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!