Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Otthon nem esik jól dohányozni...

Otthon nem esik jól dohányozni, de amint kilépek a lakásból, már igen. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A lakasban nem dohanyzunk,sem en sem a parom,az erkelyen cigizunk,de itthon nem esik jol,sokszor szedulok is tole.Amint kilepek a lakasbol,dolgozni megyek,uton vagyok,beszelgetek valakivel stb-szivesen ragyujtok.Hogyan lehetseges ez?
2007. júl. 15. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kinti szmog? (Netán a benti jólneveltség?)
2007. júl. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban mindíg jobban esik, főleg,ha nagyon belemelegszik az ember a beszélgetésbe!!Szerintem ezzel mindenki így van!!!
2007. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beidegződött rossz szokás. Én is jártam ebben a cipőben, sokszor elmentem otthonról akkor is amikor nem is kellett volna, csak azért, hogy rágyujthassak. Ellene egy megoldás van, a leszokás, nekem 5 éve sikerült.
2007. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki az idegesség miatt, dohányzik...talán védtelenebbnek érzed magad a lakásodon kívül...ez egyébként egy jó dolog, mert az azt jelentené, hogy jól érzed magad otthon.
2008. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
A disznó se ott eszik ahol szarik. Te sem akarsz tudat alatt a saját vackodba mocskolni a füsttel.
2008. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!