Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A herbál fűnek mik az utóhatás...

A herbál fűnek mik az utóhatásai is medig tart?

Figyelt kérdés
Mert nekem a herbál fű nem egy kellemes utóhatásai vannak roszul vagyok még tőle mostis a fejembe fura érzés van pedig csak 3 jára csináltam . 4 hete roszul vagyok tőle
2011. szept. 21. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
mondjuk nem kéne szivni ilyen sz@arokat,és akkor nem lenne semmi bajod!
2011. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne rakd már 243ször fel ezt a kérdést!!!!!!!!!
2011. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudod baz+ ha te a helyemben lennél 2000szer is kiírnád hogy segítsen valaki és megszabadulj ettől az érzéstől .és am is ez az életem során igy lesz ugyis megölöm magam bozrzasztó egy élmény senkinek nem kívánám mitha kiakarnál törni és mégsem tucc időérzék nulla mintha magadat kellene nézned hogy hogy éled a világot de nem te irányítod ,ránézel valamire és semmi nem tud örömet okozni ,mitha egy szellemi fogyatékos lennél .viseld el 4 héten keresztül és meglátnám hogy mennyire lennél nagylegény ennyi
2011. szept. 22. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ezek a skizofrénia tünetei. A pszichedelikus drogok okozhatnak skizofréniát, az arra hajlamos emberekre. Menny el pszichológushoz ezzel a problémával, itt úgy sem tud/fog segíteni senki.
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
viseld a következményeket ha már szivod te idiota! ugorj ki az ablakon vagy tudod mit gyógyszerezd szét magad. ugyis szereted a tudatmodosito szarokat
2011. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs feljegyzett mellékhatása egyelőre..... Ha meg igen az is évek múlva fog kialakulni, úgyhogy nem attól van bajod...
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megdobbento egyes emberek velemenye. Empatiarol halottatok mar kocsogok? Nyilvan, ha igy neveled a gyermeked, nulla tajekoztatassal, (ne csinald mer rossz) akkor o is a "legalis" "herbal"-fuvet fogja kiprobalni egy hazibulin. Hogy mi ez: Egy Huffmann nevo prof, kutatasa soran 90-es evekben tobb mint 400 szintetikus thc vegyuletetet hozott letre. (nem azert hogy beallj) Kutatasait, publikacioit lenyltak, es egy iparag epult ra. Azert legalis, mert ezek a vegyuletek nincsenek rajta a tiltolistakon. Viszont! sokkal veszelyesebbek mint a THC (ami tiltott) es sokkal durvabbak. JWH-018 be van tiltva, a tobbi 399 nincs! Tegnap en is kiprobaltam, majd utaneneztem, megdobbento es felemetes. De leginkabb az a felreinformaltsag, es intolerancia amire kepesek emberek. En csak azt tudom tanacsolni, meregtelenites, es tobbet ekruld ezeket. Futol en meg nem lettem rosszul pedig nem ma kezdtem, es gondolkodtam h orvoshoz megyek mert szivrohamot kapo. Szerencsere kibirtam. Egy biztos tehat: Nem tudod mit nyomtal, nem tudod mi a hatasa, mert ezt meg a prof. sem tudja. Egyetélen javaslata az amerikai kormanynak: Legalizaljak a fuvet, hogy ezek a mutansok kikeruljenek a piaci forgalombol. En nagyons ajnallak, es magamat is, remelem olvashatok nemsokara egy normalis (nem fake) orvosi beszamolot.
2011. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A THC semmilyen formában nem veszélyes (az előttem kommentelő gyökérnek szól)!


Eddig a világon 1 olyan feljegyzett eset sem történt, ahol a THC embert ölt volna, sőt a marihuánának nincs eddig halálos áldozata, nem úgy mint a herbal fűnek, a ciginek, vagy az alkoholnak. THC immunerősitő anyag, stimulálja az idegrendszert és szinten tartja a vércukorszintet

2012. dec. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint mar irtam, megdobbento a felreinformaltsag, de ebben az esetben szovegertesi problemakkal is szamolnunk kell "az elozo gyoker"-nek szol. Jol mondod, a thc-val nincs sok problema, mivel csak reszlegesen koti le a kannabinoid rendszered. Ezek viszont mashogy mukodnek, de gondolom mar Te is tudod, hiszen az elmult 1 ev alatt sok minden kiderult.
2013. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!