Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány szál cigit kellett...

Hány szál cigit kellett elszívnod ahhoz, hogy rászokj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 23:34
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
milyen fajtával kezdted, hány éves voltál? stb... :)
2011. szept. 11. 23:34
 2/31 anonim ***** válasza:
2 szálat. Ötéves Terv.
2011. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Az utsó válasz lemaradt: 16 éves voltam.
2011. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

1-et kell.

Mert az első után (ha nem volt rossz), akkor jön a második, aztán a harmadik....

2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

En is egy szallal kezdtem. Most napi 2 doboz megy el.

Azzal altattam magamat, hogy ez aa egy szal, es tobb nem kel.

Ne masz fel a dombra, es nem fogsz akkor lefele csuszni a lejton. A jo megelozes az, ha ki sem probalod, mert utana nagyon KESERVES LESSZ!!!!!!!!!!!

2011. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

kipróbáltam már :D de nem hiányzik, kellemes volt.

Nem tervezem többször kipróbálni csak érdekel, hogy ki hány szál után érezte, hogy hiányzik? mert van ismerősöm aki 1 szál után ment venni annyira tetszett neki, volt aki a sokadik száltól is rosszul volt..

2011. szept. 11. 23:58
 7/31 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat
2011. szept. 11. 23:58
 8/31 anonim ***** válasza:

Jó az előző érve.

Arról nem beszélve hogy nem is olcsó a füstgyártás. én személy szerint bulikba egy két szálat elszívtam havonta. Nem szoktam rá. De csak azért mert rendszertelenség volt a dologba. Hálistennek nem szoktam rá mert egyre több helyen nem lehet rágyújtani ,és mikor látom haverjaim majd meg bolondulnak hogy rágyújthassanak akkor mindíg az jut eszembe hogy nincs erre szükség. Na meg nem utolsó esetben drága is. Napi 2 doboz cigi havonta 30 ezerbe kerül. Á... ilyen jól nem keresek hogy csak füstre ennyit kiadjak. :D

2011. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

én szívtam már cigit meg dohányt és vizipipát is mégsem szoktam rá

16/f

2011. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12 évesen két hétig próbáltam rászokni, az idő alatt kb 30 szálat szívtam el. Nem sikerült. Valakinek egy slukk is elég.
2011. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!