Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Féljek? (Kérdésed túl rövid. )

Féljek? (Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
kb fél éve cigizek, és nem volt több napi 3-4 szálnál. De most véletlen keveredtem 1 oldalra ( c i k i a c i g i . h u ) És it elég sok érdekes dolgot olvastam. Most ugy döntöttem h leszokok, de nem tudom mennyire lett nekem ez ártalmas. Nem a tüdőráktól félek, mert szerintem elég lightosan szívtam. Vagyishogy Nem szorítottam le, és nem szívtam bele olyan nagyon nagyot, de persze letüdöztem. Az lenne a kérdésem, hogy ha ez most nekem káros volt, akkor visszacsinálhatom-e valahogy, vagyis tudok-e olyan egészséges lenni mint azelőt. Most sportolok, jól is megy, de azért észrevettem magamon a változásokat. Meg a tanulmányi eredményem is rosszabb lett:( . Légyszi segítsetek. 15/L
2011. szept. 1. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ne félj!!!

2011. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
Én mindig időszakosan dohányzom, és napi 1-2 szál is észrevehetően letompít agyilag, testileg. (Persze nem venném észre, ha sosem hagynám abba, és nem lenne mihez viszonyítani.) Néhány hét után abba szoktam hagyni, és elég feltűnő a különbség, sokkal jobban vagyok, többet bírok, stb.
2011. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!