Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szigetszentmiklóson, a Repkény...

Szigetszentmiklóson, a Repkény utcai kisboltban árulnak Glamour (vagy más "nőinek" mondott) cigit?

Figyelt kérdés

Mekkora ott a választék?

Te milyet szoktál venni?


Kösz!


2011. júl. 31. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Én szigethalmi vagyok, de nem tudok róla hogy ott árulnának. Ha Glamourt akarsz venni akkor a Tököli Tesco-ban tudsz a Traffikban... :)

2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem egyszerűbb ha lemész és megnézed?????
2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24/L vagyok, de a környezetemben senki se tudja, hogy néha rágyújtok. Volt egy balesetem és most itthon ülök gipszben, persze a családom folyton rajtam tartja a szemét, sajnálnak. A repkény az egyetlen alternatíva, ahová el tudok botorkálni cigiért, de hamar vissza kell érnem, nem tudok ott időzni, jó lenne előre tudni milyet kérjek és nyomás el onnan, már amilyen gyorsan jelen állapotomban tudok :D
2011. júl. 31. 16:06
 4/7 anonim válasza:

:D akkor bocs :)

Remélem sikerrel jártál!

2011. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
á, végül nem mentem. inkább itt egy jó alkalom és abbahagyom a cigizést. :)
2011. aug. 8. 13:14
 6/7 anonim válasza:
Hát...sok sikert hozzá!:)
2011. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. aug. 10. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!