Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen az új Dunhill, Viceroy?...

Milyen az új Dunhill, Viceroy? Csak a csomagolás változott meg vagy az ízük is más lett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A Dunhill talán jobb lett egy picit, bár azért eddig sem volt rossz, nekem mondjuk annyira nem tetszik az új doboz a régit jobban megszoktam.

A Viceroy-nak meg kifejezetten tetszik az új desing-je, szerintem modernebb lett sokkal, már nem tűnik egyszerű, rossz munkásciginek, bár az íze ugyanolyan maradt...sajnos. Amúgy az új dobozok fóliájára is rá van írva valami ilyesmi, hogy RÉGI ÍZ, ÚJ CSOMAGOLÁS:)

2011. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudom hogy rá van írva, de amikor megújult a Multi annak a dobozára is rá volt írva hogy a régi, megszokott íz, stb. de szerintem rosszabb lett.

2011. júl. 26. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A dunhill szerintem sokkal rosszabb lett ízre :(

A viceroy-nak szerintem is nagyon jó lett az új designja.

Abban pedig egyet értek veled kérdező, hogy a Multi is sokkal sz*rabb lett =/

2011. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!