Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az E cigiről mi a véleményetek...

Homo ludensz kérdése:

Az E cigiről mi a véleményetek? Huzamosabb ideje használja valaki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 11:51
 1/7 coffeez ***** válasza:
Szia! MI másfél éve vettünk, akkor még elment 1-1,5 doboz naponta. Mivel nem is hasonlít az igazira, el is akartuk adni.. Aztán egyre kevesebbet szívtam, már csak 1mg-osat és csak 4-5 szálat. Nagyon zavart hogy büdös vagyok tőle, a kezem a ruhám, a hajam.. Szóval újra elővettem, nikotinmentes mentolos patront tettem bele (alapból mentolosat szívtam)és már 2 hónapja csak ez van. Egy hónapja rágyújtottam, de nem esett jól, büdös volt, furcsa, hogy nem kell olyan erősen szívni, egyáltalán nem esett jól, felénél el is nyomtam. De a párom például rendes cigit szív napi fél dobozzal és néha-néha egy kis e-cigit (nem lehet az irodájukban cigizni). Ha csak a pénz miatt akarod, elmondom nem olcsóbb :( Viszont azóta sokkal jobban érzem az ízeket, az illatokat, komolyan! Híztam is 4 kilót :)
2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Szia! A szomszédasszonyom használta egy ideig, de aztán csak visszaszokott a "rendes" bagóra. Azt mondta, hogy olyan erősen kell szívni azt a szipkát, hogy majd kilukadt a homloka közben. Neki meggyes ízesítésű volt. Ha szeretnél leszokni a bagózásról, egy próbát mindenképpen megér!!!!!!!! Kerül, amibe kerül.
2011. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,meggondolom mert töltöm a cigimet így féláron kijön de szeretek mindent kipróbálni viszont blahiból nem dobok ki pénzt hogy esetleg nem válik be nekem.
2011. júl. 25. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi vettünk "próba" elektromos cigit. Teljesen olyan mint a drága, csak nem annyira tartós..pár hónap alatt megadja magát, meg alapból kicsit macerás, viszont csak 2500Ft körül van. Az nem olyan sok pénz azért, hogy kipróbáljad pár hétig, hogy milyen. Mi rendeltünk, tesóm, és pár ismerősünk kezdték el használni, volt akinek tetszett, volt akinek nem annyira...akiknek tetszett pár hét múlva rendeltek komolyabb ecigit is ami sokkal tartósabb, kevesebb macera van vele, sokkal könnyebb szívni, és sokkal több a "füstje". Ismerősöm azóta már átszokott az ecigire, vett nikotin mentes patront is hozzá pár hét után, utána meg el is adta az egészet, mert már le is tudott szokni teljesen. Tesóm meg félig átállt az ecigire, így olcsóbban is kijön a cigivel, és kevésbé káros mint a normális cigi.

Amúgy nálunk is mindenki úgy gondolta, hogy nem fog kiadni 10-15.000Ftot "zsákbamacskára", de a 2500Ft az mégsem annyira sok arra, hogy rövid időre kipróbálja az ember.

Ha érdekel valakit, hogy honnan vettük, meg ha érdekel pár trükk a dologgal kapcsolatban, akkor írjál privát üzenetet, és leírok mindent. :)

2011. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amikor megvettem tök jó volt, nem is szívtam a rendes cigit. 18mg-s patront vettem, nekem először tök olyan volt mint a rendes, egy hónap alatt sajnos vissza is szoktom a rendes cigire, és tényleg nem olcsóbb, ha töltöt a cigit akkor szerintem olcsóbb. Próbáld ki hátha segít!
2011. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a véleményeteket,mert néha olyan vagyok hogy látok valamit a neten és azonnal szeretném kipróbálni.Így voltam a cigitöltő géppel is míg fel nem hívták rá a figyelmem hogy még satnyábbat tölt mint én a kézivel. Mostanra úgy belejöttem hogy filmnézés közben is tudom gyártani a szívni valót.Be fogok szerezni egy e- cigit előbb utóbb mert én is sokat szívok.
2011. júl. 31. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:

A párommal mi bevállaltuk, és egyből egy dupla csomagot vettünk, amiben két készülék volt, és nem is volt olcsó. Én napi dobozzal szívtam előtte, és ahogy megkaptuk, aznaptól ez a mennyiség lecsökkent nálam napi 3 szálra. Pár hét után teljesen elhagytam a rendes cigit, és ezt követően 3 hét után az e-cigit is. Ma 6 hete, hogy semmit nem szívok, és nem is hiányzik! A párom nagy bagós, Ő napi 2,5 dobozzal is elnyomott. Nos, Ő napi kb 10 szálra csökkentette le a rendes cigi adagját az e-cigi segítségével. (Én erős patront szívtam, a páromnak az nagyon nem ízlett, ő a normál mentolost választotta)


Mint mindenhez, ehhez is kell akaraterő, önmagában nem fog működni a dolog, de jelentősen megkönnyíti a leszokást! Csodát tehát ne várj, erre nem képes az e-cigi.

Ha elhatároztad magad, akkor kitartást kívánok, és sok sikert! :)

2011. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!