Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le tudok rola szokni?

Le tudok rola szokni?

Figyelt kérdés

bocs,h ide irom,de sürgős:(

16vagyok,és dohanyzok. nem napi szinten,kb egy-két hetente szivok el egy szal női cigit.de van h kettőt.

most is titokban elszivtam felig egyet a szobamban. szuleim alszanak.

sajnos gyenge picit a majam. és van h a haverokkal kethetente picit bepialunk,de nem nagyon.

fu tudom,h nagyon hulye vagyok,de nem kell most lehordani.

annyira hulyen erzem magam,h ennyire jol erzem magam,mikor ilyen karos dolgokat fogyasztok...igy magamnak szegyenlem a pofam . mennyire karos ez igy a szervezetemre?

jaj és tudom,h milyen hulye vagyok,h meg azt a fel szal cigit el akarom szivni ma... de..ugye lehet meg egyszer meggyujtani?:D

x(( grr,ugy utalom magam

16l


2011. júl. 7. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nemhogy a farkam színnád:D
2011. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szívd el azt a fél szálat, sztem a májadra a cigi a 'legkevésbé káros'
2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

szerintem alkohol, cigaretta, és drogok nélkül is jol lehet érezni magad...

ne csinálj semmi ilyesmit, mert ha baj lesz a szüleidnek okozol bánatot!!!

GONDOLKODJ!!! ez hiányzik a legtöbb mai tizenévesből... tűnj ki közülük és GONDOLKODJ!!! ennyi

20/L

2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
tehat nagyon karos....és az h kethetente iszok? az nagyon karos?
2011. júl. 7. 22:50
 5/19 A kérdező kommentje:

3: igykszem,legtöbbször nemet mondok cigarettara,de eleg nehez:/

drogot soha nem fogom kiprobalni

2011. júl. 7. 22:50
 6/19 anonim ***** válasza:

olyan gondolom nálad nincs hogy egyik sem, hogy mindenről lemondj.


akkor inkább a cigi és no pia.

2011. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Gondolom le tudsz. Akaraterő kérdése. Ami így olvasva a soraidat neked erősen hiányzik...

Szar májjal én meg nem nagyon piálnék. Tudtommal elég fájdalmas tud lenni ha bekrepál a májad és esetleg így jutsz el a sírig. Persze ez kit izgat, ha jól érzed magad még pár évig! Ha nem akarod hogy beszóljunk, akkor nem tudom mit vársz. A saját halálodat?

2011. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem,nem tervezem,h én sokaig igy igyak,vagy ilyesmi,csak most nyaron igy bulikba szoktam inni.

és nem sokat,csak épp,hogy jo hangulatom legyen. egy-két feles

2011. júl. 7. 22:54
 9/19 anonim ***** válasza:

A máj csak a piát nem szívleli, a cigi nem ütközik bele.

Bevallom nem lennék a helyedben, én szeretem a finom marihuánát friss dohánnyal szívni, de nem szoktam rá soha semmire.


Meggyújthatsz még 2napos cigit is ami előzőleg belett oltva, de nem tudom hogyan szokhattál rá.

Nem finom sztem :)

Különben aranyos vagy :D kis cigis :)

19/F

2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
A pia károsabb, ha rossz a májad. Májátültetésre várni kva szar, és lehet, nem is kapod meg időben... A szüleidet teszed csak tönkre, még jobban, mint magadat. Inkább a cigi akkor, de szerintem ezek nélkül is lehet teljes életet élni. A tüdőd megy szarrá a dohányzástól, és tök8, most mennyit szívsz, idővel többet fogsz, ezt te is tudod. Ha nemet akarsz rá mondani, addig tedd meg, amíg még könnyedén tudsz, az elején - később nehezebb lesz. Helyette pl sportolj, írj vagy olvass, játssz, mozizz, akármi.
2011. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!