Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ausztriában hány éves kortól...

Ausztriában hány éves kortól lehet cigit venni? És kiadják fiatalabbnak, vagy szigorúbban veszik, mint itthon?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk Bécsbe, és szeretnék venni valami finom cigit, viszont csak 16 éves vagyok. Ki fogják adni? Milyen márkát ajánlotok, és kb. mennyibe kerül?
2011. máj. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de mi lenne, ha előtte vennél itthon valami jót... Több helyen kiadják, nem figyelnek annyira rá:D
2011. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elősnek.
2011. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, szerintem cigire ott is 18 a korhatár. Piára 16 bizonyos boltokban, de ottis meg van határozva alkohol százalék, azon felül 18 a korhatár.

Amikor mi sielni voltunk 16-17 évesen akkor simán kiadták kocsmábameg boltba is... Bécsbe nemtudom hogy milyen a szitu, de szerintem ott azért szigorubban veszik mint a sipályán a hüttébe... :D

F/18

2011. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
16tól lehet venni szerintem
2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van az eu-ban par orszag ahol legalis 16-tol a cigi, pl.: belgium, ausztria
2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előzőknek: Jaja. Olaszországban 16 évesen vettünk supermarketekben lazán cigit, piát mindent. Itt tuti elkérnék a személyit egyből.
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!