Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet házilag ízesíteni...

Hogyan lehet házilag ízesíteni a cigit?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék pár tippre, trükkre hogy hogyan lehet szimpla cigiből ízesítettet varázsolni.
2011. máj. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm aromákat vesz...vízzel hígítja és belemártja....újságpapírral kiszárítja az ablakban vagy a radiátoron... csak mozgatni kell időszakosan,mert az egyik oldala ha megszárad,a másik nem,akkor felszívhatja a nedvességet a dohány vagy a füstszűrő és szétmegy a cigi...:)

Ha meg töltöd a cigit,akkor bárhogyan....

2011. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha én pl akármilyen gyümölcsöt kifacsarok mondjuk citrom(mert határozott erős íze van) akkor a szűrőt ízesítsem (mert azon ha átszűrődik a füst akkor megízesíti) vagy a dohányt áztassam bele?
2011. máj. 17. 18:09
 3/7 csabalala válasza:
71%
a varázsláshoz van pár jó ótletem gyúrj bele egy kis vidámságot és füszerezd meg egy kis zöldel és hívj meg egy spanodat és indulhat az íz világ...;)
2011. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én egy leheletnyi gondolatot is raknék bele!
2011. máj. 17. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:
nemigazán lettem okosabb!
2011. máj. 17. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
keverj a dohányhoz, a szűröt kend be vele stb.
2011. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tömöd,akkor a dohányt áztasd bele citromlébe,a szűrőt,meg kávéba! :)

veszettül jó íze van állítólag! :D

én még nem próbáltam,úgyhogy légyszi majd írd le!

2011. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!