Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nyugtatólag hat a cigaretta?

Nyugtatólag hat a cigaretta?

Figyelt kérdés
Én 0,1mg Pall mallt szivok,de mondjuk annyira ritkán hogy nagyon.22 év dohányzás után 2 év pihit tartottam és most csak alkalmanként gyujtok majd rá amikor már nagyon feszült vagyok,mert ezt jobnak tartom mint a nyugtatokat..szóval??
2011. máj. 16. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már csak az előkészítés ceremóniája is.Amíg elszívjuk a cigit,addig sziesztázunk,lazítunk,tehát igen.
2011. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, nyugtatólag hat, amellett, hogy nagyon káros. Én is rágyújtok néha, sajnos.
2011. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy csak a velejáró mozdulat nyugtat.
2011. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rakd be a nem égő cigit a szádba, és próbáld meg úgy, hátha. Nekem is sokszor hiányzik a modulat, amikor torokgyulladásom van én is ezt csinálom, fekve az ágyba:)
2011. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
csak a mozdulat nyugtat hogy rágyújtassz és szívod.Nem pedig azok a káros anyagok amik benne vannak.Ezért jó az elektromos cigi,mert abban csak nikotin van és nincs semmi káros anyag benne.
2011. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszönöm sokat segitettetek..Lehet tényleg a mozdulat,de nekem az ize is hiányzik!
2011. máj. 16. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem!!!

Idegesítőleg hat!Mert amikor kezd kiürülni a nikotin a szervezetből,attol ideges leszel,és amikor rágyujtasz,azt az érzetet kelti,mintha megnyugodnál,de ez csak ideiglenes.Max egy óra.És ujbol kezdesz ideges lenni.Az meg hülyén hangzana ha azt mondanám,hogy a nyugodt élethez láncdohányzás szükséges.Ezt hívják függőségnek!

Ez nagyon nagy csapda!

2011. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Aha utolsó persze.Fél éve cigizek, de úgy hogy hetente szívok el max 10szálat.Sosincs hiányérzetem , hogy hú most nagyon kéne szívni egyet, de múltkor felidegesített 1 hülye gyerek. Elszívtam egy szálat,bekábított,lecsillapodtam,belazultam. ennyi.
2011. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elötted lévő vagyok.Én 15 éve szívom,amikor elkezdtem,akkor én is kb annyit szívtam mint te most.Ugyanugy jártam,mint ahogy te is járni fogsz.Mindig akkor gyujtottam rá amikor valami streszt kellett elűzni.Csak az a helyzet,hogy vannak olyan időszakok az ember életében,amikor nagyon sok a stresz,így majd növeled a cigi adagod,és majd eljutsz oda,hogy a napi egy doboz sem lesz elég.De beszéljük meg a kérdést egy pár év mulva:) És mindenki higyjen annak akinek akar,ugyis csak a saját börötökön fogjátok megtapasztalni,hogy igazam van:)))
2011. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
biztosis, csak kár hogy nem hiszek neked, annál inkább magamnak
2011. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!