Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum ( vaníliás ) vélemények?

Djarum ( vaníliás ) vélemények?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről az indonéziai ízesített cigarettáról ? Jó az íze ? Nektek kellemesen erős vagy esetleg túl gyenge ? Anti-dohányosok kíméljenek , elmúltam 18 éves .
2011. máj. 15. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és még annyi , hogy merre lehet kapni Budapesten ?
2011. máj. 15. 14:07
 2/10 Phoney ***** válasza:

Eddig 2 dohányboltban kértem Miskolcon, és mindkettőben volt...Bp-n sem lehet rosszabb a helyzet. Számomra az egyetlen cigi, amit kellemesnek találtam, a szegfűszeg és az ízesítés nagyon feldobja.


Maga a cigi nagyon erős (többször hallottam már, hogy a maximum legális értékeket írja az importőr a dobozra, mert ha a valódit írnák, nem lehetne árulni, de lehet, hogy kamu, nem értek hozzá). Ezen kívül piros Marlborot veszek nagyritkán, és a kettő közül egyértelműen a Djarum Vanilla erősebb (pedig vékony szál), bár nem tűnik fel, mert lágy a füstje.

2011. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ízlik a szegfűszeg miatt, de a cherry-set jobban szeretem :)
2011. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vaníliásat még nem próbáltam, a Black (szegfűszeges) viszont nagy kedvenc. Közepesen erős, de mivel fel van cukrozva s fűszerezve, nem érződik. A Cherrys nekem műanyag ízű.
2011. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat , de azért még írjatok !
2011. máj. 15. 15:18
 6/10 Phoney ***** válasza:
Mindegyik Djarum ugyanannyira szegfűszeges (az ropog benne, mikor szívod), csak a fekete nincs ízesítve.
2011. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Állítólag műanyag íze van. Egyébként meg az árkádban a dohányboltban biztosan találsz.
2011. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sugárban (az örösön) van! ott szinte minden van
2011. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos választ mindenkinek ! :)
2011. máj. 15. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
igen a sugárban tuti van:)
2011. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!