Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is így van ezzel? (mentolo...

Más is így van ezzel? (mentolos cigi)

Figyelt kérdés

Próbáltam már sokféle cigit, de igazából mindegyiknek volt valami fura utóíze. Amiket próbáltam: hosszú arany marlboro, hosszú kék multi, ezüst marlboro. A multival az volt a gond, hogy fura volt az íze, kicsit kesernyés. Az arany marlboro meg eleinte nagyon erősnek tűnt, az ezüst meg úgy "érezhetetlen"... :D Most vettem egy doboz sötétzöld pall mallt, nem gondoltam, hogy 0,6 mg a nikotintartalma, viszont az íze nagyon kellemesen mentolos. Egyáltalán nincs kellemetlen utóíze, nem érezni az erősségét annyira, mint az arany marlboronak (pedig ugyanolyan erősségű).


Ti próbáltatok már más után mentolosat? Mit tapasztaltatok? Mert most kb. úgy érzem, hogy az eddigiek hiába hogy kicsit drágábbak voltak, jóval pocsékabbak voltak...


Kioktatást nem kérnék, köszi!


20/F


2011. máj. 13. 18:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a mentolost. De igazából én most akarok leszokni.
2011. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
A zöld viceroy, a zöld szofi a legjobb szerintem mentolosból! =)
2011. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!