Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek az ezüst...

Mi a véleményetek az ezüst marlbororól?

Figyelt kérdés

Antidohányosok kíméljenek! 18 elmúltam... ;)


Erősség? Íz? Mennyire hagy nyomot az ember ruháján? Mennyire közkedvelt típus?


2011. máj. 10. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

elmegy. próbáld ki ha bejön akkor szívjad. az meg hogy mennyire közkedvelt azt a fene tudja.

nyomot meg annyira hagy mint bármi más cigi.

2011. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Toto652_89 ***** válasza:
22%
Dohányzás az egészség kategóriában... fasza...
2011. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz, sőt, tipikus marlboro íze van, sokáig szívtam, de aztán váltottam dunhillre, utána szörnyen utáltam az ízét. Érdekes, előtte semmi bajom nem volt vele, utána viszont nem volt finom a marlboro íz. Túl lazára volt talán tömve, a dunhillhez képest legalábbis, túl sok levegőt kaptam mellé, talán ez nem tetszett.

A szaga... mint a többi ciginek, büdös, talán a flavour plus volt az, amire egyszer mondták, hogy azt hiszik szivarozom a "kellemes" illata alapján.


Mindez már egy éve volt, azóta leszoktam és eszembe nem jutna még egyszer elszívni 1 szálat is.

2011. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyom erősssssssssssssssssssssssssssssssssssss, inkább szürő nélküli Munkást szivj!
2011. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyenege cigi,íze nem rossz tipikus Marlboro .
2011. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Lehet, hogy gyenge, de szerintem annyira nincs erős szaga, meg ha nem szív sokat az ember, akkor inkább jobb szerintem egy ilyen... :D

2011. máj. 11. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb, több benne a vegyszer, meg az egyéb méreganyag elvileg. Apropó: Ha mér cigi akkor szívj olyat aminek ereje is van, pl. kipróbálhatnád a Piros Marlborot:)
2011. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!