Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 14 évesen elkezdek dohányoz...

Ha 14 évesen elkezdek dohányozni akkor lesz valami bajom? Pl:halucinálás, vagy elsárgul a bőröm, ráncos lesz a bőröm, vagy megváltozik a leheletem? Vagy lesz valami bajom ha elkezdek dohányozni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy genetikailg alkalmas vagy e rá. halicinácó? XDDDDD forgasd még inkőbb a iosz könyvet
2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazából minden azon múlik, hogy genetikailag hajlamos vagy-e rá. Ismertem olyat, aki soha sem dohányzott, mégis tüdőrákban halt meg. Mamám 13 évesen kezdte és soha semmi baja sem volt emiatt (74 évig élt), én is korán kezdtem, nem álltam meg a fejlődésben , nem sárga a fogam, bőröm stb., sportolni is tudok. Ha genetikailag hajlamos vagy rá, elősegíthet betegségeket. Ma már a "tiszta" levegő sem egészséges sajnos, jót biztos nem tesz a szervezettel a cigaretta. Jobban jársz szerintem, ha nem szoksz rá.

23/l

2011. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Istenem ne halgass a sok antidohányos gyökérre... -.- a cigitől rövid távon semmi bajod nem lehet a tüdőrák olyanoknál alakul ki akik már több tíz éve tolják. légzési elégedetlenségeid is majd max 10-20 év mulva lehetnek. a szájszagot egy rágóval elintézed,ha kint szívod nem marad a ruhádon.... minden tünet sok év után jelentkezik addigra meg ugyis megunod :D
2011. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha bevallanátok magatoknak ezeket és nem az "antidohányosok" kitalációjának tekintenétek ezeket a TÉNYEKET!
2011. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De jó,nem is tudtam,hogy gyökér vagyok,mert nem dohányzom...
2011. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vicces aki azt irta h antisohányos gyökér...hát te apukám nagyobb gyökér vagy mint itt bárki.Még a hülye gyerek is tudja hogy a dohányzás káros.Persze sok más is egészségtelen.Ha utánanéznél,persze ha tudnál olvasni akkor lehet nem kampányolnál a cigaretta mellett.A 49% al azért látszik hogy egy IQ fighter lehetsz:)
2011. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

figyelj ide...a sok kö..ög kamuzik neked...igazuk van hogy egészségtelen és ártalmas de azért mondják h ne csináld.

De ez a te életed úgyhogy elmondom h mi az ábra: ha 14 évesen kezded semmi nagyobb bajod nem lesz mint egy fenőtt embernek.Én 12 éves koromban kezdtem és mai napig semmi bajom nincs beőle, soha nem vot és nem is lesz.

szóval azt csinálsz amit akarsz de elötte gondold át a hoszutávú következményét.

üdv: egy 72 éves férfi

2011. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha haluzni lehetne a cigitől miért vennének az emberek lsdt?:D
2011. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az utolsónál ap ont:D
2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te most ezt komolyan megkérdezheted?
2011. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!