Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 18 évesen évi kb:2 dobozt...

Ha 18 évesen évi kb:2 dobozt (Marlboro Classic, Marlboro Light) ot szivok el az mennyire káros?

Figyelt kérdés

17 éven felüliek válaszát kérném!

És ha kérhetném 17 éven aluliak,és drogosok ne IRJANAK!


Köszönöm a megértést!

18/F


2011. ápr. 26. 14:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
Az semmi.
2011. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 molnardav válasza:
Szia. Mivel egy dobozban 19 szál cigi van, és te évente elszívsz 2 dobozt... Akkor te egy évben elszívsz 38 szál cigit. Tehát akkor átlagosan 10 naponta szívsz egyet. Az pedig gyakorlatilag semennyire nem káros... csakhogy így ennek a cigaretta fogyasztásnak a világon semmi értelme nincs. :S
2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Szia!Én egészségügyis vagyok.Általánosságokat nem lehet kijelenteni az ember egészségőr,hogy mi mennyire káros ill. nem.Minden a genetikai hajlamon múlik,gondolom elsősorban a tüdőrák kockázatára voltál kiváncsi.Van olyan ember,aki életében nem dohányzott mégis 30-40évesen megbetegszik,van aki 10éves kora óta bagózik és él 95évig.2 doboz/év gyakorlatilag nagyon kevés,mondhatni nem káros,de ha erős genetikai hajlamod van bizonyos tüdőbetegségekre akkor ennyi sem ajánlott,mert valamennyire,kis mértékben elősegítheti a betegség felszínre kerülését.Persze a levegő,amit odakint beszívsz sem egészséges,szóval ehhez jönne hozzá a dolog.Törvényszerűségek nincsenek,ez pici mennyiség,de használni semmiképp nem használ :))

Remélem segíthettem.

22/L

2011. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen segitettél 14:48 as :)

köszönöm szépen :)

2011. ápr. 26. 15:35
 5/16 A kérdező kommentje:

15:40 es!!!!

Világos Kiirtam hogy DROGOSOK NE IRJANAK!!!!!

Ez egy Dohányzásal kapcsolatos téma,nem aberált,h@lye Bob Marley s nyomikkal való veszekedés!


Kérlek hagy el ezt a kérdést,és töröld ki az írásod ha tudod!

18/F

2011. ápr. 26. 16:04
 6/16 A kérdező kommentje:
uhh bocs ezt másnak akartam irni :S:O
2011. ápr. 26. 16:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok drogos, az életben nem próbáltam még attól több drogot mint te, magyarán koffein, nikotin, alkohol. De te azért mesélhetnél hogy mi a bajod a füvesekkel?
2011. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

kedves 20.07 es


Az a Bajom velük hogy 1 ik rokonom Drog(Fű) miatt halt meg!!!!


Van elég okom utálni a őket,ugy gondolom!

2011. ápr. 26. 20:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes rokonaid vannak kisapám :) Nem lehet hogy véletlen mást is fogyasztott? Mert szerintem kb 100%os eséllyel fogyasztott mást is (cigi,alkohol stb.) Ha van kedved olvasd el ezt itt: [link]


Bár úgy se fogod elhinni amit olvasol legalább nem én koptatom feleslegesen a klaviatúrát.


Más nézőpontból megközelítve. Ha tényleg a fű miatt halt meg te azokat is utálod akik cigaretta miatt haltak meg? Nem kevesebben mint évente 30.000en vannak Magyarországon ilyen esetek.Miért akarsz évente akár két dobozzal is ebből a bűnös szerből fogyasztani? Miért akarod megadni annak az esélyét hogy rászokj és évtizedekkel később a cigaretta miatt kövesd a rokonod?

2011. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2 dobozról könnyű leszokni, most sztem te vagányságból szívod aztán később napi 1doboz lesz és beáll a függőség.
2011. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!