Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet bio (gyógynövényes)...

Hol lehet bio (gyógynövényes) cigarettát kapni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
en egy par evvel ezelott, a tescoban a cigispultnal vettem. meg mind a mai napig megvan, egyszeruen keptelen voltam elszivni annyira rossz.
2011. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is a tescohoz mentem,de már megszüntették.De egybként utána olvastam,és ugyan olyan káros,mint a sima cigi.Megpróbálok tapasszal leszokni,és azt mondta a patikus hogy szívjak mellé gyógynövényes cigit....de most olvastam,hogy felesleges mert ugyan olyan káros.Így nem veszek.
2011. márc. 14. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
valoban ugyanolyan karon, csak nincs benne nikotin. en most elektromos cigarettat szivok, amiben viszon nincs katrany meg semmi ilyesmi, csak nikotin, nekem tokre bevalik
2011. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyógysdzertárban, de nagyn vacak
2011. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődtem már én is gyógynövényes cigi után és elvileg nem forgalmaznak. Sem gyógyszertárban, sem herbáriában nem árulnak, elvileg azért, mert jövedéki adót kellett utána fizetni és ezért beszüntették a hazai forgalmazást.


Amennyiben tudsz egy helyet, ahol mégis forgalmaznának, elmondod? :)

2011. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban. Herbária gyógynövényes, vagy ha úgy tetszik gyógyfüves cigaretta:DXD
2011. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na én most vettem egy dobozzal, szóval lehet kapni Mo.-on, bejártam fél Budapestet, mire megtaláltam, ha kell info szívesen adok. lehet nem is szívom el mindet, habár a leggyengébbet vettem 3 mg kátránnyal, de csak kb egy két szálat szívok el naponta, míg teljesen lejövök a nikotinról, mert már 3 napja no niko, és most a 3. nap kénytelen voltam venni egyet, hogy ne bolonduljak meg a hiánytól:) szerintem nincs szar íze, jó ,most hogy szenvedek, lehet még a szénát is szívesen elszívtam volna, de így hogy nem erős, meg minden ugyanaz, kivéve a nikotint, egész jó, ha nem a legjobb módszer a leszokásra
2011. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
csak gĐci drága:) 1300 ft, viszont féláron megtudom szerezni, és nem keresek rajta vagy ilyesmi
2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!