Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a shiazo...

Mi a véleményetek a shiazo kövekről amit vizipipába kell rakni?

Figyelt kérdés
Láttam pár oldalon de kíváncsi lennék hogy kevesebb e a káros hatása, hányszor lehet újrahasználni stb. És hogy sima kerámiáb lehet e használni?
2011. febr. 27. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Erről még sose hallottam de én is kíváncsi vagyok valaki használ-e ilyet!
2011. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ti komolyan pár kőtől várjátok hogy kevésbé káros lesz? Ennyi erővel keverjél sódert a cigidbe...:D
2011. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nagyon jó, és igen kevesebb káros anyagot tartalmaz, mert nincs benne nikotin, és nem ég el mint a dohány. Sima kerámiában lehet használni, ha alufóliát teszel rá. Mindig újra lehet használni csak kell venned bele egy idő után löttyöt, mert elfogy. Ajánlani tudom.( : Kétszer annyi füst jön, és tényleg jó.
2011. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem azt kérdezte hogy mi a vízipipa.:D
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üzenném a második hozzászólónak , hogy igen pár kővel lényegesen megszűnik a káros hatás. És ha cigibe kavicsot keversz a Te zseniális ötleted szerint attól még lesz benne dohány nagyokos. Ebbe nincs itt csupán az ízesítő párolog ki a kövekből. 50-60 percig lehet élvezni egy tömést. A kövek nem végtelenszer hasznosíthatók újból mivel a külsejük megég. Négyszer lehet kb. újraízesíteni dohányízesítővel ami vagy Bisan vagy Elements márkájú.Nem összekeverendő a dohányfrissítőkkel.
2011. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Regci válasza:
én nagyon szeretem szerintem probáld ki
2011. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Regci válasza:
és ln shisha syrup-ot használok hozzá
2011. aug. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én kóstoltam már,de szerintem a dohány jobb. A kavicsból nem lehet semmit érezni,én dinnyéset próbáltam ki semmi íze nem volt
2012. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kezdő pipás vagyok. Az epres shiazoval próbáltam eddig, meg is vagyok vele elégedve. Jó füstje van és az ízét is lehet érezni. Szerintem nem lesz olyan jó íze a házilag beízesített köveknek. Káros anyag kibocsájtása nincs, nikotint nem tartalmaz.
2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!