Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem elég egy szén a kerámiára?

Nem elég egy szén a kerámiára?

Figyelt kérdés
Régóta pipázunk, a napokban vettünk egy nagyobb, 4 lyukú kerámiát. Erre is egy szént tettünk (nagy szént használunk), de alig volt füstje. Megpróbáltuk másfél szénnel, akkor szépen füstölt, de nagyon erős lett, pedig tettünk alá alufóliakarikát. A pipát mindig kitisztítjuk, kimossuk, tehát nincs eltömődve. Mit tegyünk?
2011. febr. 27. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy olyan henger alakú, fedőszerű valami (bocs, nem tudom a nevét :)), amit rá lehet tenni a szénre. Esetleg kipróbálhatjátok azzal és egy szénnel. Bár lehet, hogy azzal is erős lesz.
2011. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) az a hősapka, azt használunk mindig:)
2011. febr. 27. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor új pipát vettem nekem is ez volt a gond az öngyulladós szénnel. Egytől nem füstölt, kettőtől odaégett.


Azóta csak nem öngyulladós kókuszszenet használok, azzal tökéletes és nincs "csillagszóró" íze sem. Igaz 3-4 perc gáztűzhelyen amíg meggyullad de inkább kibírom, addig pont megtömöm a pipát :)

2011. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami:


Vegyél inkább egy széntartó konzolt, 20-50 forint, örök darab és sokkal jobb, mint az alufólia. Nekem a fóliával sokszor megégett a dohány, a konzol tökéletesen tart.

2011. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hallottam, hogy a kókuszszén nagyon drága...:s Mi meg rendszeresen pipázunk, nem tudom, megérné-e :s
2011. febr. 28. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy drága, sokkal olcsóbb, mint az öngyulladós!

Keresd a kocka formájú "coco brico" elnevezésű fekete dobozosat!


1 kg a Szultán centerben (keleti) 1.000 forint, ebben kb. 80-85 db van. Tehát kb 13 forint egy darab.

Ugyan itt az öngyulladós nagy balga szén 300 forint / 10 db, tehát több, mint a kétszeres.e

2011. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ki fogjuk próbálni:):)
2011. febr. 28. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!