Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg van olyan szervezet...

Tényleg van olyan szervezet amely immunis a fű hatására?

Figyelt kérdés
Multkor kipróbáltam, elvileg erős volt a cucc, de mégsem éreztem belőle semmit. cigizek is szóval benntartással nem volt baj, de mégsem éreztem semmit. mitöl lehet?
2011. febr. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A "kipróbáltam" szóból azt vettem le, hogy ez volt az első alkalom. Ezt nem volt nehéz kitalálni. Szóval az a helyzet, hogy sokszor előfordul ez az újoncokkal. Azt hiszik, minden rendben, a haverok meg csak röhögnek rajtuk, mennyire készen vannak. Hidd el, nem vagy immunis rá, csak még egy próbálkozás kell, és most már iszonyatosan jó lesz. Persze nem bíztatni szeretnélek, ha nem szeretnéd megismételni, ne tedd.
2011. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
persze hogy van. van aki még a ciánra immunis. de azért azt ne próbálgasd.
2011. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Azt hiszik, minden rendben, a haverok meg csak röhögnek rajtuk,"


Igen, akkor próbáltam ki, de semmit nem éreztem belőle, 3an szívtunk egy egész hosszút szóval nem is 1 slukk jutott, de körülbelül mintha sima cigit szívnék, csak füst

2011. febr. 3. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy szart sóztak rátok...
2011. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg szarul osztották el benne a cuccot, mert olyan nincs, hogy egy jó anyagnak nem érzed az ízét. Ha igazán jó, akkor marja a torkod végig, mint a jó pálinka, és legalább olyan hirtelen meg is csapja a fejed!
2011. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az izét éreztem is, de hatása nemvolt
2011. febr. 5. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
van olyan, akinek nem jön be, csak szívja, szívja, aztán legfeljebb elalszik tőle. nem is valószínű, hogy rá fog szokni, keres valami más cuccot.
2011. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!