Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erdemes elektromos toltott...

Erdemes elektromos toltott vasarolni?

Figyelt kérdés
milyet, hol? es milyen huvely hoza?
2011. jan. 24. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Na még egyszer, kicsit másképp, nem igazán tudom mit szeretnél tudni. (A "huvely" zavar leginkább, azt végképp nem tudom hova tenni)
2011. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác azt kérdezte, hogy érdemes -e elektromos cigarettatöltő gépet venni, valamint milyen hüvely vagy papír és szűrő kell hozzá. ( Csak az érthetőség kedvéért, én nem töltök cigit.. )
2011. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát haver nekem van.

Én 20ezerért vettem a cigitolto.uw oldalról.

Olyan mint egy egér,220as motor hajtja.

Normál cigi hüvellyel működik.

Enyém betegeskedett az elején,de megjavítottam.

Fontos hogy minden 5 szál után legalább 1 perc pihenő mert a töltőrúd iszonyatosan felforrósodik,ilyenkor összeáll a dohány egy kemény rúddá,és tisztíthatod ki.

Ja és lehetőleg ne a tv előtt tölts mert akkora áramot vesz fel indításkor hogy berecseg a tv:)

A letöltött cigit nemigazán tudod rögtön elszívni,mer ugyebár a dohány az nedves,és ilyenkor nem ég.Ajánlott betenni légkeveréses sütőbe vagy akármilyen levegő cirkulációs eszközbe a cigiket majd utána szívni.De ha nincs más a radiátor is jó lesz.

16/F

2011. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
honnan tudtad milyen papir passzol az elektromos toltohoz? mikor veted? trafikban nem arulnak elektromos toltot?
2011. jan. 25. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!