Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipadohányt letüdőzzem, ha...

Pipadohányt letüdőzzem, ha papírba tekerem?

Figyelt kérdés
Valamint segítséget kérnék abban is,hogy van egy pipám,amit az apám faragott. Se pácolva,se lakkozva nincsen,sima nyers fa. Merjek elkezdeni pipálni vele? A válaszokat előe is köszönöm!
2011. jan. 20. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz bajod tőle de a pipadohány pipába való :D

amugy ugy tudom pácolni a és lakkozni is kell mielött pipázol vele mert szerintem különben megég és rossz ize lesz

2011. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pipadohányt nem kell letüdőzni, mert akkor nem érzed az ízét. És nagyon erős is.


Második kérdés, isten őrizz, a belsejét nem kell lakkozni pácolni. Sőt, gondolj csak pele a dohányon felül a lakk+ pác is ég. A lakk és pác "csak" az esztétikumnak szól illetve a tartósságnak.

2011. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
először is mi a külömbség a cigi és a pipadohány között? nagy semmi,egyik kicsit nagyobb csíkokra van metélve,azon kívül semmi
2011. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 19nek igaza van, kb belefulladnal. Ha sporolni akarsz akk inkabb toltsed a cigidet:D
2011. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vizipipa dohányt ne szívj papírból, mert a glicerin, ami bennevan megég és rohadt szar lesz :///
2011. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,úgy gondolom,majd kipróbálom,és eldől.. :)

Amúgy rendes pipadohányról beszéltem,nem vízipipáról.

A pipámat illetően pedig kipróbáltam,és kicsit megpörkölődött,de egyéb baja nem lett. :)

2011. jan. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!