Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért fáj a fejem meg miért...

Miért fáj a fejem meg miért szédülök a vízipipázástol? 2 napja pipázok egy 26cm-es egyiptomi pipával.

Figyelt kérdés
Tegnap mikor pipáztam akkor csak szédültem kb 10 percig utána enyhe fej fáj és ma meg egy erős rossz érzés és fej fájás jőtt rám pipzás közben. Al-waha epres dohányt szívok, veletek is így volt eleinte?Mikor cigizek akkor semi bajom nincs tök jól vagyok,csak a pipánál van ez.
2011. jan. 7. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha szédülsz és fáj a fejed akkor egy időre szüneteltesd!
2011. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi időre?
2011. jan. 7. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
ha éledben elöször pipázol akkor valszeg azért mert még nem vagy hozzászokva...kicsit nagyobb szünetekkel szívj ne pedig 5 másodpercenként... ja és ha rosszul lettél igyál valami szénsavmenteset....
2011. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szén égésekor keletkező széndioxid okozza. Szellőztess kicsit, szívd lassaban és óvatosabban a pipát, és pipázás közben máshonnan is vegyél levegőt ne csak a pipából.
2011. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt a bajom én 2 hónapig pipáztam folyamatos fejfájásom volt mellette eladtam és elmult szentem hagyd abba aztán kész
2011. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!