Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füves ciginek van olyan...

A füves ciginek van olyan negatív hatása hosszú távon, ami a rendes ciginek nincs?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam erről egy kisebb vitát itt GYIK-en. Arról szólt, hogy a füves cigi bár illegális, de valóban ellazít és ha nem szoknak rá akkor több értelme is van, mint a hagyományosnak. Ennek valóban lehet hinni?

Távol álljon tőlem a dolog, ez csak egy kérdés! :)


2010. dec. 30. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

MI AZ HOGY AJÁNLOD???

Igen, ugyanúgy kipusztítja az agysejteket, mint az alkohol.

De az alkohol mégis károsabb. De a füves cigi illegális, az alkohol nem. Ha így van, akkor nem lehet szívni.

Szörnyen egy elfajzott világban élünk minden 4. kezében ott a cigi, majdnem mindenki piál, hihetetlen. És még csodálkoznak, hogy tönkretesszük a földet, Csikkek eldobálva stb.

2011. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
a füves ciginek inkább az élettani hatása károsabb mint a ciginek. amúgy olvasgattam a hozzászólásokat és láttam h volt aki 2x próbálta és beparáztatta őt. na az amiatt van mert illegális és a dílerek minden szarral felütik a nagyobb haszon reményében ami miatt jobban leépít,jobban rászoksz és nem azt a hatást adja mintha rendes, nem felütött zöldet szívnál. de ilyet csak hollandiába kapni vagy ha magadnak termeszted. és ha ésszel csinálok télleg nem szoksz rá. én 3évig csináltam ész nélkül és ha ugyan leépülést a fűtől sem érzelmileg sem szellemileg nem éreztem de amikor nemvolt éreztem a hiányát. azóta ésszel csinálom és már 5napja nem toltam és nem érzem h hiányozna.
2011. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 4/20 ***** válasza:
Hello. 6 éve szívok füvet 3 éve napi rendszerességgel 1.5-3 grammot. 22 éves vagyok, állandó munkahelyem van. Együtt elek barátnőmmel egy másfél szobás lakásban teljesen normális életet. Se mentális se fizikai problémám nincs. Hozzá teszem nem szívok soha semmilyen útszéli szedett vedett szart se herbált.
2014. aug. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!