Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Narancsos sopianae? (Kérdésed...

Narancsos sopianae? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mi a pontos neve? képet tudnátok linkelni a dobozáról hogy milyen? mennyibe kerül?
2010. nov. 22. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, mert ilyen nem létezik...
2010. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Még jó hogy nem "rendeltem" ,egyik oszitársam mondta hogy hoz nekem 540ért..

Nem cigizek amúgy, csak most hallottam hogy jó ez a narancsos cigi, gondoltam kipróbálom, de nem vagyok valami tájékozott ezen a téren. Létezik egyáltalán narancsos cigi?:D

2010. nov. 22. 20:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint más fajtából?
2010. nov. 22. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Narancssárga Pall-Mall-t szokták narancs Pall Mall-nak mondani de az is sima natúr dohány. Valaha volt narancs ízesítésű Marlboro elvileg, de szerintem olyat se foralmaznak már évek óta. Neten is nézelődtem utána, de narancsos ciginek se híre se hamva. Nem mondom érdekes osztálytársaid vannak...
2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát nem tudom miről beszél akkor, azt mondja hogy ennek a "narancsosnak" édes íze van, a többinek meg keserű..

2010. nov. 22. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
narancsos szofi nincs, ezt már mondta az lső válaszoló is, de narancs színű is van, kísértetiesen hasonlít a pallmall-re
2010. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A narancs színű sophie, úgy tudom a régi halványkék, csak ugye designváltás volt.

Egyébként én találkoztam már ananász ízesítésű cigivel de eszem ágában nem volt megvenni..

2010. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én pont ilyet vettem a héten de nem az ize hanem a doboza narancssárga.
2012. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van narancs szofi


[link]

2012. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!