Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyit híztatok a dohányzás...

Mennyit híztatok a dohányzás abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Aki nem hízott, ne írjon, nem akarom olvasni 50 szer, hogy “én nem híztam, fogytam” stb

Esetleg kiindulósúlyt is írhattok és természetesen nemet. Főleg nők érdekelnek, mert én is nő vagyok!


ma 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb 3 kilót híztam az első hetekben, és kb 2 maradt rajtam azóta (néhány hete csak) de én nagyon nehezen hízok. Mivel alapbol is nagyom rendszertelenül eszek, nem különösebben vettem eszre, de valószínűleg több idöt töltöttem a konyhában (mivel nem jártam ki cigizni) és többet nassolhattam, föleg késő délután. Egyébként nekem nem különösebben kellett pótcselekvés, ha odafigyelsz szerintem lehet kevesebbet és egészségesebbet nasizni, és zabálás helyett pl sportolni a felszabadult időben.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nő vagyok en is
ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!