Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni azok ellen...

Mit lehet tenni azok ellen akik úgy dohányoznak a panelokban, hogy a hamutartó helyett kifele a nagy semmibe hamuznak ami behullik más erkélyére és ablakán is?

Figyelt kérdés
Egyszer hullik hamu helyett parázs és neki se biztos, hogy az jó lesz. Főleg ha kiderül, hogy ki volt a tűz okozója.

ma 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindenkit meg akarsz nevelni, nem fogod sokáig bírni. Nekem volt airbnb a szomszédomban... azokkal sem lehetett semmit csinálni. Minden héten új csapatot lehetett volna nevelgetni, panaszolni a tulajnál vagy a közös képviselőnél. Én elköltöztem.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan az erkélyen dohányozhatnak és hamutartó használata nincs elöírva.

Ahhoz azonban, hogy valami meggyulladjon, a lehulló hamu nem elég, minimum egy égö csikket kellene ledobni

Ennek ellenére bunkóság.

ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj rá. Azt elhiszem, hogy kellemetlen a beszálló hamu, de hamarabb fog egy meteor megölni, mint hogy felgyújtsa ezzel a házat. Mire a párázs egy emeletet zuhan, már bőven kialszik. Annyira meg csaknem posztó, hogy az egész égő csikket csakúgy kidobja.
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a hamu szokott lepotyogni. Van, aki ellenállhatatlan kényszert érez minden szőnyeget, miegymást kirázni az erkélyről, lesöpörni az összegyűlt szemetet, stb. Nálunk sok helyen látom, hogy kissé ferde tetőt rakatnak a felettük lévő erkélyhez közel.
ma 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!