Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás cigiről füstölőkkel?

Leszokás cigiről füstölőkkel?

Figyelt kérdés

1 éve dohányzom, de már nem akarok, büdös, drága, fáraszt, de rájöttem a "szag" hiányzik😅 Régen sokat füstölőztem, és szerettem, tea meg virág illatok, olyasmi mint ami az ezoterikus voltokban van. Láttok benne lehetőséget?

(Amùgyis abbahagyom, csak a férjem erős dohányos, nem akarok beleszólni abba, hogy ő leszokik-e vagy sem, ő szeret dohányozni, szóval a "nem veszek többet cigit" nem lesz megoldás 😅)



ma 06:05
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet!
Nem fog menni...
1 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél ecigit
ma 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
E cigi szerintem is
ma 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Csinálj cigit medveszőlőlevél teából, nem viccelek.
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wow 3-as, köszi, ezt majd mondom férjemnek!! 😃 Én maradok a teljes leszokásnál 🥰
ma 07:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Utánanéztem:

[link]

ma 07:53
 6/7 PMC Wagner ***** válasza:
új rituálékat/szokásokat kell kitalálni, mert ezzel szokott lenni a gond hogy az ember nem tud mit kezdeni a felszabadult idővel amit cigizéssel szokott tölteni
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sima füstölőt szívtam nagyon megfájdult tőle a fejem.
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!