Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro, Chesterfield,...

Marlboro, Chesterfield, Phillip Morris, Winston, nektek melyik márka jön be úgy összessegében?

Figyelt kérdés
Eddig szinte csak magyar cigaretta márkákat szívtam (Matrix, Szofi) aztán kíváncsi lennék, hogy ehhez képest a nagy cigaretta márkák milyenek, az erősségek nagyjábol megvannak, csak az érdekelne, hogy ízre stb ki melyiket szereti legjobban? Ha ezen kívül van más azt is szívesen meghallgatom.
aug. 11. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Marlboro XL Touch 7
aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sobranie Collection Red
aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Szofi és a Dunhill a nagy kedvencem .Érdekes ,mert bármennyire is leszólt cigi a Szofi szerintem egyedi ,karakteres íze van.
aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kék szofi nekem is a kedvencem bár sok összehasonlítási alapom nem nagyon van, kezdetektől fogva zöld szofit szívtam, aztán amikor megszűnt akkor tértem át a kékre és nem is igazán hianyzott utána a zöld mert az is nagyon bejött, aztán csak amikkel ismerőseim megkínáltak pl camel, lucky strike, régebben mentolos marbi nekem nem igazán jöttek be, aztán szeretnék mást is kipróbálni, mert gondolom nem hiába olyan népszerűek ezek a nagy márkák
aug. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!