Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit jelentenek ezek a kódok a...

Mit jelentenek ezek a kódok a doboz alján?

Figyelt kérdés

Régóta dohányzom, általában kellemes ízű cigit vettem, de múltkor olyat kaptam, hogy nem bírtam elszívni. Már egy szál cigitől is fájt a tüdőm. Állítólag a doboz alján lévő kódokból lehet tudni, hogy milyen dohányból készült a cigi, illetve mást is. Valaki tudja, mit jelentenek ezek a kódok? Bal oldali tökéletes volt, a jobb oldali szörnyű. Egyébként ti tapasztaltatok ilyen minőség ingadozást a Marlboroval, más cigarettával?

[link]



#minőség #Marlboro #kódok a doboz alján
júl. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Raklapszámot, ilyesmit jelent, esetleg bejelentheted hogy rossz volt az ügyfélszolgálatnak
júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi #1! Nem tudod mitől lehet ez a változó minőség? Arra gondoltam, hogy a különböző helyekről beszerzett dohánytól.

Jeleztem a PM-nak, írták majd 30 napon belül válaszolnak.

júl. 31. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lett belőle bármi? Én is találkoztam már ilyennel.
aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megírtam a Philips Morrisnak. Azt válaszolták, hogy a kódokból nem tudják, mi lehet a probléma. (Pedig nekem területi képviselő mondta, hogy abból sok minden kiderül.) Azt is írták, hogy majd felhívnak, kicserélik a cigit. Azóta 1 hét telt el.

Egyébként tudja valaki mi a törvényi szabályozása gyenge minőségű dohányterméknek? Ha az élelmiszert ki kell cserélni, akkor szerintem ezt is. Gondolom a romlott bort, sört is ki kell cserélni. 2320Ft 1 doboz cigi. Nehogy már bármilyen sz@rt eladhatnak nekünk.

Egyébként már más is mondta nekem, hogy ő is szívott rossz ízű Marlboro Goldot, de azt hitte, ő benne van a hiba.

Én keveset dohányzom, de szerintem mindenki érzi a különbséget. A jó ciginek kellemes íze van, de ezeknek olyan, mintha nem is Marlboro dohány lenne benne. Én már rengeteg országbeli Marlborot szívtam. Érdekes módon a svájci volt a legrosszabb ízű, román, török, USA volt a legjobb. Utóbbinak még a régi "igazi doboza van", nincs rajta semmi figyelmeztetés.

Az is fura, hogy már nem tudtom mióta, nincs a cigi dobozon rajta, hogy mennyi nikotin van benne. Gondolom egyre kevesebb. Ez sincs sehol szabályozva?

Múltkor szívtam piros, puha dobozos török Malborot, azon rajta volt, hogy 10mg.

aug. 8. 22:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerős a Dunhill feketét ajánlotta. Azt mondta ennek nem ingadozik a minősége. Tényleg jó. Kicsit gyengébb, mint a Marlboro, de legalább nem olyan semmilyen ízű.
aug. 15. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!