Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el anyámnak...

Hogyan mondjam el anyámnak hogy cigizek?

Figyelt kérdés
1 éve titokban cigizek, viszont volt már 2x hogy majdnem lebuktam. 16 vagyok. Ha elmondanám anyámnak akkor ez a hír elterjedne az egész rokonságban pár perc alatt, és mindenki szidna érte heteken át, anyám meg is verne.

júl. 23. 23:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9-nek: kíváncsiságból, osztálytársak miatt.
júl. 24. 00:58
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Akkor jo kepmutato csaladod van.

Egyebkent pont miattuk cigizel akkor.

júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12

Az nem képmutatás, ha a 16 éves gyereket nem engedik cigizni. Biztos már ők is örülnének neki, ha nem cigiznének, csak qrva nehéz leszokni. Rászokni meg könnyű, azt hiszik menő, aztán mire észbe kapnak késő.

júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legjobb ha tök egyszerűen megmondod ,hogy figyu anyu kipróbáltam a cigit és bejött,néha rá szoktam gyújtani.ezzel egy kicsit árnyalod a képet.
júl. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ,hogy a rokonok mit szólnak hozzá meg szrd le,ez egy rossz szokás ,attól még ugyanaz a srác vagy ,semmivel nem lettél kevesebb.
júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
Annyira félsz tőle, hogy megtudja akkor cigizz reggel a szobádban mikor felkelsz és anyád még alszik, aztán sprézd be magad, szobát szellőztesd. Vagy válts e-cigire. Amugy nekem megengedték hogy 16 évesen szívjam már, legalábbis anyám megengedte, apám elől a mai napig titkolom, 20L. Apám azt mondta hogy elzavar a háztól ha cigizni lát. Nem értem miért zavarja annyira a szülőket. Én 16 éves kortól már engedném a cigit. Ne érdekeljen a rokonok véleménye, nem leszel kevesebb attól, hogy szívod.
júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Legyen eszed és ne cigizz... Tudom azt hiszed menő, de hidd el egyáltalán nem az.
júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne gyújtsál rá.
júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#16-nak: engem mind2 szülő megölne érte...
júl. 24. 23:08
 20/20 anonim ***** válasza:
40%
2024-ben már ciki dohányozni. Inkább szokj le amíg tudsz, mindenkinek jobb lesz.
júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!